Son Paylaşım

Zerrin Özer’in eşi hakkında flaş iddia

Zerrin Özer’in bir süredir birliktelik yaşadığı ve geçtiğimiz gün evlendiği eşi Murat Akıncı hakkında ‘dolandırıcı’ iddiaları ileri sürüldü.

Geçtiğimiz akşam bir süredir birlikte olduğu kendisinden 27 yaş küçük sevgilisiyle Zekeriyaköy’deki evinde yaptığı sade bir törenle nikah masasına oturan Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı hakkında ‘dolandırıcı’ iddiaları öne sürüldü.

Kanal D ekranlarında bugün yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Seda Hanım, Murat Akıncı tarafından 400 bin TL dolandırıldığını iddia etti.

Akıncı’nın kendisiyle 1,5 yıl boyunca flört ettiğini belirte Seda Hanım, annesiyle birlikte hareket eden Akıncı’nın önce kendisinden aldığı 1000 TL’lik borcu o günün akşamında ödeyerek güvenini kazandığını ardından ise kendisini 400 bin TL dolandırdığını belirtti.

ÜZERİNE MAL VARLIĞI YAPMIŞTIR”

Öte yandan Murat Akıncı’nın Zerrin Özer ile olan evliliğini de yorumlayan Seda Hanım, “Zerrin Hanımla evlenmeden önce üzerine ciddi bir malvarlığı yapmıştır diye düşünüyorum yaş tahtaya basmaz o” ifadelerini kullandı.

DOLANDIRILDIKLARINI İDDİA EDENLER CANLI YAYINA BAĞLANDI

Seda Hanım’ın ardından Akıncı tarafından dolandırıldıklarını iddia eden kadınlar birer birer canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundular.

Esra Hanım, “Sosyal medya üzerinden tanıştık, kısa süreli bir flörtümüz oldu ve beni bu süre zarfında 20 bin lira dolandırdı. Gerçeği öğrenince savcılığa başvurdum” şeklinde konuştu.

“ZERRİN HANIMI ARADIM”

Zerrin Özer’i uyarmak için aradığını belirten Sinem Hanım ise, “2012- 2013 yılları arasında sosyal medya üzerinden tanıştık ve bir süre flört ettik. O dönem Almanya’da kalıyordum, İstanbul’a gelince bir kahve içtik. Distribitörlüğünü üstlendiğim ve satış fiyatı 35 bin Euro olan bir zayıflama aletini aldı. Cihazı evine teslim ettim annesi de oradaydı. Ancak bir süre geçmesine rağmen paramı alamadım ve kendisi tarafından tehdit edildim. Başta 10 bin lira vermemi istedi sonrasında ise cihazı vermem için 40 bin Euro vermem gerektiğini söyledi. Araya arkadaşlarımı soktum ve bu dolandırıcılardan cihazımı geri almayı başardım. Ben çok şükür çok büyük bir zarar görmedim ancak Zerrin Hanımı uyandırmak ve bilgilendirmek için aradım” dedi.