Spor

Acun Ilıcalı: Alex’le ilgili bombayı Ali Koç açıklayacak

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe’nin efsane Brezilyalısı Alex’le ilgili bomba bir proje planlandığını ve bunun Ali Koç tarafından açıklanacağını duyurdu.

Fenerbahçe’de WinWin kampanyası için son hazırlıklar yapılırken sarı lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım yine TV8’in patronu Acun Ilıcalı’dan geldi. Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk’le birlikte yaptığı programlarla FenerOl kampanyası için milyarlarca TL’lik bağış toplayan Acun Ilıcalı’nın son sürprizi Alex oldu. Fenerbahçe’nin dünya çapındaki efsane yıldızı ve taraftarın sevgilisi Alex’le ilgili paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı şu müjdeyi verdi:

Bizim amacımız kulüp ve taraftarın bütünleşmesini sağlamaktı. Şimdi bunun içinde Alex de var. Alex’le ilgili bir bombamız var ama onu başkanımız açıklayacak.

Fenerbahçe’de eski başkan Aziz Yıldırım tarafından gönderilen, Kadıköy Yoğurtçu Parkı’na heykeli dikilen Alex’le ilgili bu paylaşım sarı lacivert renklere gönül veren milyonları heyecanlandırdı. Sosyal medyada Fenerbahçe’nin Antalya maçı ile sezonu tamamlamasının ardından tüm gelirleri Fenerbahçe’ye bağışlanmak üzere bir jübile maçı planlandığı yorumları yapıldı. Aziz Yıldırım tarafından takımdan gönderilen, stada girmesi bile yasaklanan Alex’in sessiz gidişi Fenerbahçeli taraftarların içinde halen bir ukde. Dolayısıyla böyle bir jübile maçının planlanması milyonları heyecanlandırdı. Şimdi gözler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un yapacağı açıklamaya çevrildi.