Spor

Ali Ece'ye sosyal medyada tepki büyüyor

Spor yorumcusu Ali Ece sosyal medyada takipçisine verdiği, "Had bilme konusunda da bayağı lağım seviyesindesin" yanıtıyla gündeme geldi.

Spor yorumcusu Ali Ece'nin Twitter'da takipçisine verdiği yanıt olay oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, Ali Ece'nin "Sergen Yalçın, dünyanın gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcularından birisiydi." sözlerini alıntılayarak altına, "O kadar dedim sana abi bu saatlerde içme" notunu düştü.

"LAĞIM SEVİYESİNDESİN"

Takipçisinin bu sözlerine çok kızan ünlü spor yorumcusu çok ağır ithamlarda bulundu. Ali Ece'nin, "Okuduğunu anlama kapasiten çok düşük olduğu gibi had bilme konusunda da bayağı lağım seviyesindesin, Lovren ne kadar stoperse sen en fazla o kadar insansın. Vasatlık lağımında yanına malum kişinin düşmesini diler sonsuza kadar berbat seviyeni duymayacağım sessizliğine merhaba de" sözleri sosyal medyayı yıktı.

2019/01/10/ali-eceye-sosyal-medyada-tepki-buyuyor.jpg

Birçok Twitter kullanıcısı Ali Ece'nin bu sözlerine tepki gösterdi. Ali Ece ise kendisine gösterilen tepkilere şu şekilde yanıt verdi:

"Sen istediğin iftirayı atacak, hakareti edeceksin ben sineceğim öyle mi, söz konusu bile değil kardeşim! Ün bana bir şey ifade hiç etmedi, etmeyecek de. Çok iyi oldu bu, herkese tek tek cevap vermeye çalışmak yıpratıcı bir incelik, bundan kurtaran herkese teşekkür ederim"