Spor

Andre Ayew: "Taraftarın protestolarını anlayabiliyoruz"

Fenerbahçe'de beklentilerin altında kalan Andre Ayew, Sarı-Lacivertli taraftarların protestolarını anlayabildiklerini söyledi.

Fenerbahçe'de yaşanan kötü gidişatı ve kendi performansını değerlendiren Andre Ayew, Milliyet'e konuştu.

"Her maç iyiye gidiyorum" diyen Ganalı yıldız, "Sezon başında hazırlık kampı yaşamadım. Sıkıntısını ilk haftalarda gördüm. Fizik olarak açıklarımı kapıyorum. Takım olarak da birbirimizi daha iyi tanıyoruz artık. Kaliteli oyuncularız. Yakın zamanda iyi sonuçların geleceğini düşünüyorum." dedi.

2018/10/10/andre-ayew.jpg

İşte Andre Ayew'in açıklamaları:

"Beşiktaş’a karşı da iyi oynamıştık ama Başakşehir maçı en iyi maçımızdı diyebilirim. Kalitemizi gösterdik. Taraftar doğal olarak galibiyet bekliyor. Ancak şunu da unutmamak gerek biz gelişim halindeyiz."

"Oyuncu olarak sahadayken taraftarınızın destek olmasını istersiniz. Ama Fenerbahçe gibi bir kulüpteyseniz ve bu ligde bu durumdaysanız protestoyu kabul etmeniz gerekiyor."

"Eğer iyi durumda olsaydık protesto edilmezdik. Zor bir durumdayız ve protestoları anlıyoruz."

"Kazanmaya başlarsak bizi desteklemeye ve itmeye başlayacaklardır. Bu sıralarda olmak taraftarın kabul edemeyeceği bir durum. Onlar için, takım için mücadeleye devam etmeliyiz. Onların takımı ve bizleri sevdiklerini biliyoruz."