Spor

Antalyaspor’da Bülent Korkmaz gitti mi kaldı mı?

Antalyaspor’da Teknik Direkör Bülent Korkmaz’ın görevine son verildiği iddia edildi. Basın Sözcüsü Kurat Süğülün ise iddiaları yalanladı.

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’da Bülent Korkmaz’ın görevine son verildiği öne sürüldü. Külübün Basın Sözcüsü Murat Süğlün ise iddiaları yalanladı.

Süper Lig’de sadece 11 puan topladı

Süper Lig’de 11 haftada yalnızca 11 puan toplayarak, 15. sırada yer alan ve sezona beklentilerin uzağında başlayan Antalyaspor’da Bülent Korkmaz’ın görevine son verildiği iddia edildi.

Bülent Korkmaz’la yollar ayrıldı mı?

Yayıncı kuruluş beIN SPORTS’un haberine göre; Akdeniz temsilcisi, arka arkaya alınan başarısız sonuçların ardından deneyimli teknik adam ile yollarını ayırdı.

Bülent Korkmaz yönetimindeki Antalyaspor ligde ardı ardına kötü sonuçlar aldı.

Süper Lig’de geride kalan 11 haftada yalnızca 11 puan toplayan Antalyaspor, 15. sırada yer alıyor.

Basın sözcüsü yalanladı

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, teknik direktör Bülent Korkmaz’ın görevine son verildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Süğlün, Korkmaz’ın görevinin başında olduğunu söyleyerek, “Korkmaz, şu anda sözleşmeli teknik direktörümüzdür. Sözleşmesi devam ediyor ve görevinin başındadır. Yönetim kurulumuzun bu konuda herhangi bir kararı söz konusu değildir. 12 Kasım Salı günü yönetim kurulu toplantımız yapılacaktır. Bu toplantıda Antalyaspor’un son haftalarda aldığı kötü sonuçlar değerlendirilecektir” ifadelerini kullandı.