Spor

Arda Turan Başakşehir'de

Transferi günlerdir konuşulan Arda Turan, Başakşehir ile kiralık olarak 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Medipol Başakşehir'in Barcelona'da top koşturan milli futbolcu Arda Turan ile 1,5 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi. Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını lider olarak tamamlayan İstanbul ekibi 1,5 yıllığına milli futbolcuyu kiralama konusunda anlaşma sağladı. Arda Turan'ın birkaç gün içinde İstanbul'a gelerek yeni takımına resmi imzayı atcağı belirtiliyor. 

AVCI: ARDA'YA KAPIMIZ AÇIK DEMİŞTİ 

Arda Turan'ın son dönemde Medipol Başakşehir ile adının anılması ile ilgili yorum yapan Abdullah Avcı, Arda ile benim Galatasaray altyapısından beri ilişkimiz var. Ailenin büyük oğlu gibidir. Hayatındaki tüm fikir alışverişlerinde de yanında bulunmuş birisiyim. Yılbaşından önce konuştum.

KARARINI KENDİSİ VERECEK

Geleceği ile ilgili kararını verirken tekrardan konuşacağız. Ona buranın kapısının açık olduğunu kendisi de biliyor. Ama şu an öyle bir gelişme yok. Neler olacak bilmiyorum. Biz yokmuş gibi hareket ediyoruz. Ama Arda gibi isimlerle herkes çalışmak ister. Bunun kararını kendisi verecek. En son yılbaşından önce konuştuk. Yeni yıl için aramıştı, ailemle de görüşür. Bu söylediklerimi o zaman da ona ifade ettim. Bir karar aşamasında. Durumu değerlendirip, ona göre karar vereceğiz dedi.