Spor

Arsenalli futbolcular partide uyuşturucu kullandı

Aralarında Mesut Özil’in de bulunduğu Arsenalli bazı futbolcuların sezon öncesinde yapılan bir partide uyuşturucu kullandığı görüntüler ortaya çıktı.


İngiltere Premier Lig’in köklü kulüplerinden Arsenal’in futbolcularının adı skandal bir partiyle anılıyor. Dünyanın spor gündemine oturan olayda futbolcuların, sezon öncesinde yapılan bir partide “Hippy Crack” isimli bir uyuşturucu madde çektikleri görülüyor. 

YILDIZ FUTBOLCULAR DA ORADA 


Arsenal'in yıldız futbolcularının adı büyük bir skandala karıştı. Aralarında Mesut Özil, Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette, Matteo Guendouzi ve Henrikh Mkhitaryan'ın bulunduğu futbolcular, bir partide 'Hippy Crack' adlı maddeyi kullanırken görüntülendi. Yayınlanan görüntülerde Mesut Özil'in uyuşturucunun etkisi altında olduğu görülüyor.

The Sun'ın servis ettiği görüntülerde futbolcuların nitrojen oksidi balondan çektikleri görülüyor. Balondan çektikleri uyuşturucu maddenin etkisine giren futbolcuların oturdukları koltuklara yığıldıkları ve saçma davranışlar sergiledikleri anlar İngiltere'de gündeme bomba gibi düştü.

2018/12/07/gagfea.jpg

MADDEYİ ÇEKTİKTEN SONRA KENDİNDEN GEÇİYORLAR 


Görüntülerde Mesut Özil'in uyuşturucuyu çektikten sonra balonu Ermeni futbolcu Henrikh Mkhitaryan'a uzatıyor. Mkhitaryan balondan uyuşturucu maddeyi soluduktan sonra kendinden geçiyor.

Arsene Wenger'in takımdan ayrılmasından sonra teknik direktörlük görevine getirilien Unai Emery ile lige iyi başlayan Arsenal, Mancheste City ve Chelsea'ye karşısında sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

PARTİDE 70’TEN FAZLA KADIN DA VARMIŞ 


The Sun'ın haberine göre, oyuncuların özel partisine 70'ten fazla kadının katıldığı ve hesap olarak 30 bin sterlin (204 bin TL) ödendiği belirtiliyor.

Takımdan ya da oyunculardan görüntülerle ilgili bir açıklama gelmezken, İngiliz basını nasıl bir yaptırım uygulanacağını sorguluyor.

KALP KRİZİNE SEBEP OLABİLİR

Azot protoksitin İngiltere sınırları içersinde 18 yaş ve üstündeki kişilere satışı serbest. Son 3 yılda satışlarının yüzde 400'ün üzerinde arttığı belirtilen gazın, vücudu oksijensiz bırakarak kalp krizine neden olabileceği ifade ediliyor.