Spor

Asamoah'dan çarpıcı açıklamalar

Galatasaray'ın yakından ilgilendiği Kwadwo Asamoah, ülkesinde yayın yapan bir radyo kanalına flaş açıklamalarda bulundu.

Juventus'ta forma giyen Ganalı sol bekin adı Kwadwo Asamoah'ın adı uzun bir süredir Galatasaray'la birlikte anılıyordu.Son zamanlarda 29 yaşındaki yıldız futbolcunun Inter'e transferinin bittiği yönünde haberler çıkmıştı.

Ülkesinde yayın yapan Atinka FM adlı bir radyo kanalına konuşan Asamoah, hakkında çıkan haberleri yalanlarken Türkiye'den teklif aldığını da doğruladı.

"Her günüm hakkımda sosyal medyada çıkan dedikoduları okumakla geçiyor." diyen Ganalı oyuncu, bununla birlikte hâlâ Juve'nin oyuncusu olduğunu ve hiçbir kulüple anlaşmadığını belirtti.

Sezon sonunda ya Juventus'la kontrat yenileyeceğini ya da başka bir takıma gideceğini söyleyen Asamoah, "Bu konuda henüz karar vermedim." ifadelerini kullandı.

İngiltere ve Türkiye'den pek çok teklif aldığını açıklayan yıldız sol bek, "Ancak sadece transfer olmak için başka bir takıma gitmeyeceğim. Juve'de rahatım ve pişmanlık duyacağım bir iş yapmak istemiyorum." şeklinde konuştu.