Spor

Aykut Kocaman ile gerildi! Ozan Tufan gidiyor mu?

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aykut Kocaman'ın, Antalya'da yapılacak olan kamp kadrosuna Ozan Tufan'ı katmayacağı öğrenildi.

Aykut Kocaman'ın sezon başında kadroda düşünmediği ancak kulüp bulunamaması nedeniyle takımda kalan Ozan Tufan ile iplerin tamamen koptuğu iddia edildi. 

Sarı-lacivertlilerin 5-13 Ocak tarihleri arasında Antalya'da yapacağı kampa teknik direktör Aykut Kocaman'ın, Ozan Tufan'ı dahil etmeyeceği öğrenildi.

O CEVAP İPLERİ KOPARDI

Aykut Kocaman'ın verdiği şansları iyi değerlendirerek ilk 11'in vazgeçilmezi haline gelen Ozan Tufan'ın geçtiğimiz günlerde ikili arasında gerçekleşen bir toplantı sırasında Kocaman'a verdiği yanıtın ardından iplerin tamamen koptuğu iddia edildi.

Futbolcuya sakatlanan Valbuena'nın yerine Aatıf'ın oynadığı ve futbolcu geriye gelmediği için Mehmet Topal ile orta sahayı güçlenmek istediğini ifade eden Kocaman, Ozan Tufan'dan beklemediği bir yanıtla karşılaştı. Kocaman'ın açıklamasını yeterli bulmayan Tufan, sezon başından beri Valbuena ile birlikte oynadığını vurgulayarak, "Valbuena geri mi geliyordu?" sorusunu yöneltti. Yaşanan bu durumun ardından ikili arasındaki ipler tamamen koptu.

Ozan Tufan'ın devre arası transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 • USD
  0,17
  4,7379
 • EURO
  0,04
  5,4944
 • ALTIN
  0,20
  195,06
 • PETR
  -0,91
  72,7700