Spor

Fatih Altaylı’dan Abdullah Avcı’ya: Ulan sen…

Fatih Altaylı, Habertürk’te yayınlanan Spor Saati programında Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı’yı yerden yere vurdu…

Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk TV’de yayınlanan Spor Saati programında gündeme dair açıklamalarda bulunurken, Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya çok ağır sözler sarfetti.

“Beşiktaş’ın başında bir teknik direktör var, ‘Türkiye’de antrenörlüğüm ve başarılarım sorgulanamaz’ diyor. Ulan hangi başarı… Milli Takım’a gittin madara oldun geldin. Çeşitli ilişkilerle Başakşehir’in başında 4 sene kaldın. Bunun iki senesinde ciddi çuvalladın. Son iki senede en üstten verilen destekle zirveyi zorladın, tam pabuçları giyecekken altına ettin. Hangi başarı, sen kimsin Abdullah Avcı? Büyük bir züppelik ve ukalalık içerisinde.”

‘Avrupa’da madara oldun’

Fatih Altaylı sözlerine şöyle devam etti, “Teknik Direktörlüğün sorgulanamaz, çünkü yok. Olmayan şey sorgulanamaz. Bana birisi Abdullah Avcı’nın 1 liralık başarısını göstersin. 

Avcı, Beşiktaş’ın başına geçince, ben ‘Türk futbolunda FETÖ ile mücadele bitmiştir’ demiştim. Bu beyefendinin durumu, yerine gelenin durumu, Emre Belözoğlu’nun durumu göz önüne alınınca FETÖ ile mücadelenin de ne halde olduğu ortada.

Senin Şenol Güneş ile ilgili konuşman için daha çok fırın ekmek yemen lazım. Şenol Güneş, Beşiktaş tarihinin en başarılı teknik direktörlerinden birisi, hatta Avrupa’da en başarılısı. Ulan sen Avrupa’da madara oldun. Dur ya, daha senin tuvalete yaptığın şey denize ulaşmadı.”