Spor

Fatih Terim oyuncuları bu sözlerle uyardı!

Son 5 maçtır galibiyet alamayan üzerine cezalılar ve sakatlıkların eksikliği bulunan G.Saray'da Fatih Terim oyuncularını motive etmeye çalışıyor.

Beklenmedik sakatlıklardan kadro kurmakta zorlanan Galatasaray'da Fenerbahçe ile oynanan derbi maçının faturası da ağır oldu ve ilk 11'den çok sayıda oyuncu ceza aldı. Eksiklerin yanında son 5 maçtır galibiyet alamayan Galatasaray'da Fatih Terim Kayseri deplasmanı için oyuncularını motive etmeye çalışıyor. 

 

TERİM DE 7 MAÇ SAHADAN UZAK KALACAK...

 

Kendisinin de 7 maç men alması nedeniyle Kayseri deplasmanında takımını kenardan yönetemeyecek olan İmparator, zorlu mücadele öncesi oyuncularına uyarılarını yaptı.

 

Son 5 resmi maçta galibiyet alamayan oyuncularına telkinlerde bulunan deneyimli teknik adamın, “Son dönemde ortaya koyduğumuz oyun bize yakışmıyor. Eksiklerimiz olabilir ancak hiçbiriniz Galatasaray’da oynadığınızı unutmayın. Büyük takımların üst üste bu kadar puan kaybetmesi kabul edilemez. Kayseri maçıyla birlikte yeniden kazanma alışkanlığımızı kazanalım” ifadelerini kullandığı bildirildi.

Kayserispor ile Galatasaray arasındaki mücadele saat 19.00'da başlayacak.