Spor

Fatih Terim'den Arda Turan yorumu!

Basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Fatih Terim, Arda Turan'dan Ozan Tufan'a kadar birçok soruya yanıt verdi.

Süper Lig'in ikinci yarısına Antalya'da yaptığı kampla hazırlanan Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, kampı takip eden basın mensuplarına kahvaltı verdi.

Kahvaltıya katılan isimlerden olan teknik direktör Fatih Terim, gazetecilerle sohbet ederken merak edilen soruları da yanıtladı. 

"HEPİMİZ İŞİMİZE BAKALIM"

Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transfer olduğunun hatırlatılması üzerine konuşan Fatih Terim, "Vallahi kimseyle bir derdim yok. Geçmiş, yaşanmış mevzulara zaman yok. Hepimiz işimize bakalım. Allah herkesin işini rast getirsin" dedi.

"BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?"

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Ozan Tufan'ı arayarak takımda görmek istediğini söylediği iddia edilen Fatih Terim, söz konusu iddiaları net bir dille yalanlayarak, "Böyle bir şey söz konusu olabilir mi? Ozan ile alakalı hiçbir temas, girişim yada tasarrufumuz olmadı. Kimseyle temasa geçmedik. Geçersek de her oyuncunun kulübü ile temasa geçeriz. Biz yönetime söylüyoruz. Onlar iletişime geçiyor. Bizim işleyişimiz bu şekilde" dedi.