Spor

Fatih Terim’e ağır sitem “İşte böyle bir karakter”

Eski Milli Futbolcu İlyas Tüfekçi Fatih Terim’e ağır sitem etti: İşte böyle bir karakter sizin imparatorunuz… Lanet olsun böyle insanlara”

Bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve A Milli Futbol Takımı’nın unutulmaz isimlerinden olan İlyas Tüfekçi, Fatih Terim’e ağır sitem etti. Tüfekçi Facebook paylaşımında “İşte böyle bir karakter sizin imparatorunuz… Lanet olsun böyle insanlara” dedi.

ALS astalığının pençesinde mücadele eden eski Milli Futbolcu İlyass Tüfekçi geçtiğimiz günlerde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in kendisini ziyaret etmemesinden yakınmıştı. Tüfekçi bu kez de yakın arkadaşı, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e sert sözlerle sitem etti.

Söz verdi tumadı

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan efsane isim, Terim’den söz verdiği yardımı alamadığını vurguladı ve şu mesajı yolladı:

İnsan ve adam olmadıktan sonra

“Ne yapayım 8 şampiyonluğu ve onca kupayı… İnsan ve adam olamadıktan sonra … Kaşı gözü ayrı oynayan kişiden ne beklenir ki… Size 2008 de yaşadığım bir olayı, size ölümle savaşırken yazıyorum…”

Lanet olsun böyle insanlara

“Annem karaciğer nakli olmuş aynı zamanda göğüs kanseri. Babam ise alzheimer hastası ve ben onlara bakıyorum… İstanbul dışına antrenörlük için gidemiyorum. O zaman 40 yıldır tanıdığım milli takımda tek yetkili Terim’e gittim ve durumu anlattım. Yanımızda Müfit Erkasap vardı… Bana “Merak etme ben 3 gün içinde hallederim” dedi… 2 hafta geçti ne haber var ne de telefonlarıma çıktı… İşte böyle bir karakter sizin imparatorunuz… Lanet olsun böyle insanlara”