Spor

Fenerbahçe'de Arda Turan'a kapılar sonuna kadar açıldı

Fenerbahçe yönetimi Arda Turan transferi için bir kez daha düğmeye bastı. Fenerbahçe'ye, yoğun baskı altındaki Arda kapılar sonuna kadar açıldı.

Gazeteci Bilal Meşe'ye yumruk atmasından sonra milli takımı bırakan ancak Fatih Terim'in gidip Lucescu'nun gelmesiyle yeniden milli formayı sırtına geçiren Arda Turan, her şeye sıfırdan başlayıp milli takımı büyük başarıların taşıyacak derken gelen İzlanda hezimeti, yeniden 30 yaşındaki futbolcuyu eleştirilerin hedefi haline getirdi. Elbette bu durum Fenerbahçe yönetiminin aklında Arda Turan ve transfer kelimelerinin yeniden bir araya gelmesine yol açtı.

Yeter ki Fenerbahçe'ye gel Arda

Aziz Yıldırım daha önce pek çok kez Arda Turan'ı Fenerbahçe'ye transfer etmek istediği yolunda haberlere konu olmuştu. Barcelona'da istediği süreyi alamayan diğer taraftan milli takımda istenmeyen adam haline gelen Arda Turan için "Gelmek istersen sana kapımız sonuna kadar açık" mesajı veren Aziz Yıldırım’ın kurmayları, “Sana teklifimiz her zaman geçerli. Kapımız da sonuna kadar açık. Burasını da kendi yuvan bilmeni isteriz” diyerek Arda Turan’ın aklını çelmeye çalışıyor.

arda turan aziz yıldırım fenerbahçe transfer

Arda Turan bilindiği gibi sık sık "Türkiye'ye dönersem ilk tercihim Galatasaray olacak" şeklinde açıklamalarda bulundu. Ancak Arda'nın yaşadığı bu zor günlerde Fenerbahçe'nin açık desteğini sunması onu hayli duygusallaştırdı. Eğer Türkiye'ye dönerse ve Galatasaray teklifte bulunmazsa sırtına geçireceği forma sarı-lacivertli olabilir.

Fenerbahçe'nin Arda Turan'ı transfer etmek istediği yolundaki bir haber bugünkü Takvim gazetesinde yayınlandı. Dolayısıyla Arda Turan Fenerbahçe haberlerini bundan sonra daha sık okuyabiliriz

 

 • USD
  -0,02
  3,8117
 • EURO
  0,13
  4,5159
 • ALTIN
  0,14
  154,10
 • PETR
  0,08
  62,8100