Spor

Gianni Infantino Nusret'e gitti

FIFA Futbol Yönetim Zirvesi için İstanbul'da bulunan FIFA Başkanı Gianni Infantino ve 47 federasyon başkanı akşam yemeği için Nusret'te buluştu.

FIFA'ya üye 47 federasyonun başkan ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiren FIFA Futbol Yönetim Zirvesi, dün İstanbul'da start aldı...

INFANTINO MEMNUN KALDI

Zirvede konuşan FIFA Başkanı Gianni Infantino önemli açıklamalara imza attı. Futbolun 1 numaralı ismi Gianni Infantino açılış konuşmasında Türkiye'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye, kıtaların ve ulusların buluşma noktası... Türkiye Futbol Federasyonu'na bu zirvenin Türkiye'de düzenlenmesine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim... Her şey mükemmel" ifadelerini kullandı. TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, "FIFA Futbol Yönetim Zirvesi'ne 1.5 yıl aradan sonra Türkiye'nin tekrar ev sahipliği yapmasının mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

MODAYA UYDU

Toplantı için İstanbul'da olan Gianni Infantino, soluğu Nusret'te aldı. İstanbul'daki bir otelde 15 Şubat'a kadar devam edecek zirveye katılan katılımcılar Nusret'e giderek yemek yediler.