Spor

İngiliz basını açıkladı! Cenk Tosun...

Transfer gündeminin önemli isimlerinden olan Cenk Tosun için Beşiktaş'ın, İngiliz devi Everton ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Beşiktaş'ın özellikle Şampiyonlar Ligi'nde sergilediği başarılı performansta büyük pay sahibi olan milli golcü Cenk Tosun hakkında İngiltere'de flaş bir iddia ortaya atıldı.

İngiliz devlerinden Everton ile anlaşmaya vardığı konuşulan golcü için Everton'un Beşiktaş ile 25 milyon sterline el sıkıştığı belirtildi.

CENK TOSUN ADA YOLCUSU

İngiltere'nin önemli gazetelerinden The Guardian'ın spor muhabirlerinden olan Ed Aarons'un haberine göre Cenk Tosun ile anlaşmaya varan Everton kulübü, yıldız golcü için Beşiktaş'a 25 milyon sterline (127 milyon lira) önerdi. Siyah-beyazlı ekibin de önerilen bu teklife sıcak baktığı öğrenilirken transfer gündeminin önemli isimlerinden olan Cenk Tosun'da yeni yılın ilk günlerinde önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor.

İki kulüp arasında bulunan ufak tefek pürüzlerin giderilmesi halinde milli golcünün Ada'ya transferinin Beşiktaş kulübü tarafından birkaç gün içinde açıklanacağı iddia edildi.

 • USD
  0,17
  4,7379
 • EURO
  0,04
  5,4944
 • ALTIN
  0,20
  195,06
 • PETR
  -0,91
  72,7700