Spor

İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü

Teknik direktör krizi yaşanan Fenerbahçe'de karar verildi. Erwin Koeman ile sezon tamamlanacak. Gelecek yıl için Abdullah Avcı ile anlaşılacak.

Fenerbahçe'de teknik direktör konusu bir süreliğine rafa kaldırıldı. Sarı-lacivertli yönetim, Erwin Koeman'ın derbi performansından hayli memnun kaldı.

Cocu'nun yardımcısı olarak göreve başlayan Hollandalı çalıştırıcı, hem takımı iyi yönetmesi hem de yaşanan olaylarda soğukkanlı kalması ile Başkan Ali Koç ve yönetimin takdirini kazandı.

2018/11/06/koeman.jpg

Koeman, Anderlecht ve Alanya maçlarından iyi sonuçlar alırsa, bu sezon Hollandalı ile tamamlanacak.

2018/11/06/erwin-koeman.jpg

ABDULLAH AVCI İLE MASAYA OTURULACAK

Sabah'ın haberine göre başkan Ali Koç'un gelecek sezon için kafasındaki projenin ise Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı olduğu belirtildi.

2018/11/06/iste-fenerbahcenin-yeni-teknik-direktoru.jpg

Koç'un bu nedenle Cocu sonrası yeni bir teknik direktörle anlaşmak yerine yola Koeman'la devam ettiği, gelecek sezon takımı Avcı ve ekibine teslim etmeyi planladığı öğrenildi.

Avcı, Milli Takım macerasının hemen ardından 2014'te Başakşehir'in başına geçmişti. Şu an lider olan Avcı'nın takımı geçen sezonu 3. tamamlamış, 2016-17'yi ikinci, 2015-16 ve 2014-15'i ise 4. sırada bitirmişti.