Spor

Jose Sosa'dan Mina Başaran paylaşımı

Trabzonsporlu futbolcu Jose Sosa, kendisine alışma sürecinde bir hayli yardımcı olan Başaran ailesine baş sağlığı diledi.

Bekarlığa veda partisi için yakın arkadaşlarıyla birlikte özel jetleriyle Dubai'ye giden ancak dönüş yolunda yaşadıkları kaza nedeniyle hayatını kaybeden Başaran Holding'in sahibi Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve beraberinde 11 kişi hayatını kaybetmişti.

Tüm Türkiye'yi kahreden bu acı haberin ardından sosyal medya üzerinden taziye mesajları gelirken, Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Jose Sosa da Mina Başaran için üzüntüsünü dile getiren bir paylaşımda bulundu.

2018/03/13/sosa.jpg

"HALEN HABERLERE İNANAMIYORUM"

Trabzonspor'un eski asbaşkanı Hüseyin Başaran ve ailesinin kendisine ilk geldiği zamanlarda alışması için oldukça yardımcı olduklarını dile getiren Jose Sosa, kendisi ve ailesi adına baş sağlığı diledi. Arjantinli yıldız, "Trabzon’a ilk geldiğim günlerde adaptasyon sürecimde desteğini esirgemeyen Başaran ailesinin kızları Mina Başaran’ın ölüm haberi beni büyük bir şok ve üzüntü içerisine soktu. Mina neşeli, hayat dolu biriydi. Halen habere inanamıyorum. Ailem adına kazada yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, Başaran Ailesi ve vefat edenlerin kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.