Spor

Mahmut Uslu "Hollanda Bizden İzin Alacak"

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Hollanda Futbol Federasyonu'nun Dick Advocaat için kendilerinden izin alması gerektiğini söyledi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşen Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nın ardından Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, basın mensuplarıyla sohbet etti. Gündeme dair konuşan Uslu, Dick Advocaat'ın Hollanda Milli Takımı'nın başına geçmesiyle ilgili olarak, "Hocadan şu ana kadar gelen bir talep olmadı. Ancak gidecekse, Hollanda Futbol Federasyonu'nun bizden izin alması gerekiyor" açıklamasını yaptı.

Uslu, transfer gündemi için de, "Kiminle görüşmeye kalksak 30-40 milyon Euro'lardan bahsediyorlar. Kiralık olarak transfer yapar mıyız, bu konuya da bakacağız" şeklinde konuştu.

"BİRÇOK BRANŞTA FİNALDEYİZ FİNALLERİMİZ BİTİNCE KONUŞURUZ"

Gündemle ilgili olarak gereken açıklamaların mayıs ayında yapılacağını da söyleyen Uslu, "Birçok branşta finaldeyiz. Öncelikle bu finallerin bitmesi gerekiyor. Futbol takımı Türkiye Kupası’nda finale koşuyor, basketbol takımı dörtlü finale yükseldi, voleybol, kadın basketbol finalleri olacak. Bunlar bittikten sonra gündemdeki her konuyla ilgili olarak gereken açıklamalar yapılacaktır" şeklinde konuştu.

 • USD
  0,36
  3,8496
 • EURO
  -0,05
  4,5150
 • ALTIN
  -0,05
  153,21
 • PETR
  -0,88
  64,1500