Spor

Mehmet Topal resmen Başakşehir’de

Mehmet Topal, Medipol Başakşehir ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Fenerbahçe’den ayrılan oyuncu Göksel Gümüşdağ ile kağıtları imzaladı.

Mehmet Topal, resmen Başakşehir ile anlaştı. Fenerbahçe ile karşılıklı anlaşma sonucu yollarını ayıran deneyimli orta saha oyuncusu Medipol Başakşehir ile el sıkıştı.

Başakşehir, 33 yaşındaki oyuncu ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Deneyimli futbolcunun imza töreninde yönetim kurulu başkanı Göksel Gümüşdağ ile CEO Mustafa Eröğüt yer aldı.

İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan başkan Göksel Gümüşdağ, Topal transferi ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi:

“Mehmet Topal, Türk futbolunun yetiştirdiği en değerli oyunculardan biri. Kendisinin ailemize katılmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık 10 yıldır düzenli olarak milli takımımızda oynayan ve bunun önemli bir bölümünde ay-yıldızlı ekimizin kaptanlığını yapan Mehmet Topal’ın takımımıza büyük katkıları olacaktır. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum”

Göksel Gümüşdağ
https://twitter.com/ibfk2014/status/1166009146958864384

Medipol Başakşehir, Twitter hesabından yayınladığı video ile Topal transferini açıkladı. Topal’ın adı Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra eski takımı Galatasaray ile anılıyordu.