Spor

Messi, Cengiz Ünder'i görmezden geldi

AS Roma'yı yarı finale taşıyan golün asistini yapan Cengiz Ünder'in hayranlığını belirttiği Lionel Messi maçın ardından adeta görmezden geldi.

Geçtiğimiz gün oynanan Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş karşılaşmasında, İspanya'da Barcelona'ya 4-1'lik skorla mağlup olan Cengiz Ünder'li AS Roma, sahasında mucizevi bir dönüş yaparak karşılaşmayı 3-0 kazandı ve Katalan ekibi eledi.

Barcelona'yı deviren üçüncü golün asistini yapan milli yıldızımız Cengiz Ünder, bu galibetin kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederken Messi'ye duyduğu hayranlığı da dile getirdi. Ancak Arjantinli yıldız Lionel Messi, karma alanda karşılaştığı Ünder'i adeta görmezden geldi.

MESSİ, CENGİZ'İ GÖRMEZDEN GELDİ

Karşılaşmanın ardından açıklama yapan Cengiz Ünder, “Ben 10 yaşından beri onun videoları ile büyüyen biriyim. Sürekli onun videolarını izlerdim. Bugün onunla karşılıklı oynamak, inanılmaz ve tarif edilemez bir duygu. Çok mutluyum bunun için de. Kazandığımız için daha da mutluyum.” diye konuşurken Lionel Messi'den ise hiç beklenmedik bir tavır geldi.

Elenmelerinin üzüntüsünü yaşayan Messi, karma alanda (mixed zone) Cengiz Ünder ile karşı karşıya geldi. Ünder’in, selamlaşmak için bir süre yüzüne baktığı Messi, kimseyle göz göze gelmemek için başını yere eğdi ve stattan ayrıldı.