Spor

Mustafa Cengiz'den flaş UEFA açıklaması

UEFA yetkilileriyle maddi sorunlar nedeniyle görüşen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda ceza alacaklarına ihtimal vermediğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta UEFA yetkilileri ile bir araya gelen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, maddi sorunlar nedeniyle 2,5 saat süren bir sunum yapmıştı.

Sarı-kırmızılı takımın Divan Kurulu Toplantısı'nda gündeme dair açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, "UEFA tarafından ceza alacağımıza ihtimal vermiyorum" dedi.

"2,5 SAAT SUNUM YAPTIK"

Cengiz, "Eski yönetimle bir sorunumuz yok. UEFA'ya 2 saat 45 dakika sunum yaptık. Nefes almadan, tuvalete bile gitmeden. Ben Galatasaray'ın ceza alacağına ihtimal vermiyorum. Biz bütünün parçasıyız, en büyük parçayız. Bu yüzden Türk futbolu konusunda da konuştuk. Bize fırsat tanıyın dedik. Umarım 3-4 yıl fırsat tanıyacaklar. Çok değerli rakibimiz Fenerbahçe'yle maçımız var. 2 bin 700 bilet tahsis edildi bize. Yaklaşık 10 bin talep var. Bu yönetimimizle ilgili değil. Rüyalarımızda bile Galatasaray için çalışıyoruz. İlk defa bu kadar yoğun Divan görüyorum, Galatasaray adına çok mutluyum bu durumdan." dedi.