Spor

Şenol Güneş, Cenk Tosun hakkında konuştu!

Fikret Orman'ın Cenk Tosun için Everton ile el sıkıştığının öğrenilmesinin üzerine Şenol Güneş basın toplantısında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir süredir konuşulan Cenk Tosun ile Everton transferinin bugün sonuca bağlanması üzerine teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş'ın Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında konuyla ilgili sıcağı sıcağına konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam öğrencisinin İngiltere'ye gitmesine hem çok üzüldüğünü hem de çok sevindiğini belirtti.

"HAYIRLI OLSUN"

Beşiktaş'ın, yıldız golcü Cenk Tosun için 27 milyon Euro karşılığında Everton ile anlaşmasının üzerine Şenol Güneş, basın toplantısında konuştu.

Güneş, "Cenk'in transferi kesinleşmişse hayırlı olsun diyorum. Hep üzüldüm hem de sevindim. Çok karakterli, iyi de bir Beşiktaşlı olduğunu bildiğimiz bir oyuncuydu." dedi.

GOLCÜ İSTEDİ

Cenk'in yerine bir golcü gelmesini istediğini söyleyen Şenol Güneş, bu konuda önceliğin kulübün ekonomik durumları olduğunu söyledi. Güneş, "Cenk Tosun'un kalmasını isterdim. Para artarsa oyuncu alalım, ekonomik. Ben genel konuşuyorum. Alıp harcayasaksak neden gönderelim, böyleyse istemem ki gitmesini. 1 golcü daha olmasında yarar var" dedi.

 • USD
  0,29
  4,8196
 • EURO
  0,43
  5,6273
 • ALTIN
  0,17
  189,39
 • PETR
  0,29
  72,8000