Spor

Trabzonspor taraftarı Fenerbahçe'nin kupasını çaldı

Trabzonspor taraftarı Fenebahçe'nin şampiyonluk kupasını cama kafa atarak kırdıktan sonra kupayı alıp kaçtı. Güvenlikler peşinden giderek yakaladı.

Fenerbahçe Müzesi'nde muhafaza edilen şampiyonluk kupalarından birini cam kabini başıyla kırdıktan sonra alan 38 yaşındaki Trabzonlu Halit Şahin kaçmaya çalışırken güvenlik görevlileri tarafından yakalandı.

KAÇ SENEDİR BU KUPAYI BEKLİYORUZ

Görgü tanıkları Halit Şahin'in camı kırdığı sırada "Kaç senedir bu kupayı bekliyoruz" diye bağırdığını söyledi. Trabzon'da yaşadığı öğrenilen Halit Şahin polis tarafından gözaltına alındı.

KAFA ATARAK CAMI KIRDI

Bugün saat 10.35 sıralarında meydana gelen olayda Fenerbahçe stadındaki Fenerium mağazasının bitişiğinde bulunan müzeye gelen bir kişi bir taraftan "Kaç senedir bu kupayı bekliyoz" diye bağırdı, diğer taraftan da başıyla kupaların muhafaza edildiği kabinin camını kırdı.

KUPAYLA KAÇMAYA ÇALIŞTI

Kupalardan birini alan Şahin, uzaklaşmaya çalışırken güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Polis tarafından gözaltına alınan kişinin 1978 Trabzon Arsin doğumlu Halit Şahin olduğu anlaşıldı.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:580px; width:640px" />

 • USD
  -1,14
  3,7706
 • EURO
  -0,74
  4,6248
 • ALTIN
  -1,00
  161,36
 • PETR
  -0,71
  68,9200