Spor

Volkan Demirel'den Fatih Terim'e gönderme!

Basın toplantısı düzenleyen Volkan Demirel, Fatih Terim'e gönderme yapmadan edemedi. Demirel, "Kadiköy'de gelenek devam edecek" dedi.

Süper Lig'in ikinci devresi için hazırlıklarını Antalya kampında sürdüren Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, basın toplantısı düzenledi.

Gündeme dair soruları yanıtlayan ve iyi bir hazırlık sürecinden geçtiklerini belirten Volkan Demirel, kendisine Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geldiğinin hatırlatılması üzerine ise çok konuşulacak bir cevap verdi.

"KADİKÖY'DE GELENEK DEVAM EDECEK"

Demirel, uzun süre milli takıma alınmadığı için arasının bozuk olduğu Terim hakkında, "Galatasaray'a başka hoca gelmiş, o gitmiş bu gelmiş beni ilgilendirmiyor. Kadıköy'de her zaman gelenek devam edecek" dedi.

CENK TOSUN'U TEBRİK ETTİ

Dün akşam saatlerinde 27 milyon Euro bonservis ücretiyle Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun hakkında düşüncelerini soran muhabirlere, "Cenk'i çok iyi tanıyorum. Türkiye için de çok önemli bir transfer oldu. Tebrik ediyorum kendisini. Bana her zaman söyler 'Abi bir sana gol atamadım' diye, inşallah orada her kaleciye gol atar." dedi.

 • USD
  0,00
  4,7300
 • EURO
  0,02
  5,4933
 • ALTIN
  -0,03
  194,61
 • PETR
  -3,77
  73,0800