USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Star Wars Serisi, 40. Yılında Kitap Olacak!

Star Wars Serisi, 40. Yılında Kitap Olacak!
20 Nisan 2017 14:14

Gelmiş geçmiş en popüler sinema filmlerinden biri olan 'Star Wars' serisi 40. senesine özel, 40 yazarın katkısı ile kitap haline gelecek.

'Star Wars' serisinin 40'ıncı senesine özel bir kitap yayınlanacak. 40 farklı yazarın 40 öykü ile katılacağı kitap, serinin 1977 yılında yayınlanan ilk fimi 'Star Wars: Yeni Bir Umut'un geri planda kalmış karakterleri ve hikayelerini,okuyuculara anlatacak.

Kitapta yer alacak yazarlar arasında; Ben Acker & Ben Blacker, Renee Ahdieh, Adam Christopher, Tom Angleberger, Meg Cabot, Rae Carson, Zoraida Cordova, Delilah S. Dawson, Paul Dini, Alexander Freed, Jason Fry, John Jackson Miller, Christie Golden, EK Johnston & Ashley Eckstein, Paul Kemp, Mur Lafferty, Chuck Wendig, Ken Liu, Griffin McElroy, Nnedi Okorafor, Daniel José Older, Mallory Ortberg, Madeleine Roux, Gary D. Schmidt, Cavan Scott, Sabaa Tahir, Glen Weldon ve Gary Whittam gibi isimler var.

GELİR İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARIN OLACAK

Kitaba katkı sağlayan yazarlar, bu kitaptan elde edecekleri geliri ihtiyaç sahibi çocuklara kitap ve eğitim materyalleri sağlayan 'First Book' adlı bir derneğe bağışlayacak.

Disney/Lucasfilm de 'First Film'e 1 milyon dolar değerinde kitap bağışında bulunacağını ilan ederken, kitabın yayıncısı Penguin Random House'dan da 100 bin dolarlık bir bağış geldi.

STAR WARS KİTABI NE ZAMAN ÇIKACAK?

Bahsi geçen bu öykü derlemesinin gelecek Ekim ayında yayımlanması planlanıyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler