Teknoloji

iPhone 8 tanıtımı ne zaman?

Herkesin merakla beklediği iPhone 8'i Apple bugün tanıtacak. Tanıtımın Türkiye saati ile 20:00'de yapılması bekleniyor.

Apple'ın bir yıldır beklenen ve bugüne dek pek çok görüntüsü ve özellikleri internete sızan iPhone 8 için büyük gün geldi. iPhone X ismini taşıması da beklenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus bu akşam saatlerinde Apple'ın yeni evinde tüm dünyanın karşısına çıkacak. Hürriyet olarak biz de iPhone 8'in tanıtımını adım adım sizlere aktaracağız, en yeni gelişmeleri bu sayfada bulacaksınız. Bizden ayrılmayın!

iPHONE 8 SAAT KAÇTA TANITILACAK?

Tasarımı ve özellikleriyle oldukça dikkat çeken ve akıllı telefon pazarının büyük merakla beklediği iPhone 8, bu akşam gerçekleştirilecek olan Apple tanıtım lansmanında tanıtılacak. Akıllı telefon dünyasının büyük merak ve heyecanla beklediği iPhone 8 tanıtımının Türkiye saati ile 20:00'de yapılması bekleniyor. Hürriyet olarak gerçekleştirilecek etkinliği dakika dakika sizlerde bu sayfadan paylaşıyor olacağız. 

iPHONE 8 ÖZELLİKLERİ

Peki şu ana kadar iPhone 8'le ilgili neler öğrendik? İsterseniz etkinlik öncesi iPhone 8 notlarına şöyle bir göz atalım:

12 Eylül'deki iPhone lansmanı için geri sayım başladı. Teknoloji devi Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Daha önce Apple'ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran isimler ve firmalar iPhone 8 ve 10’uncu yıla özel iPhone X ile ilgili bilgiler paylaşıyor. Apple'ın patent başvuruları ise iPhone 8 ve diğer modeller ile ilgili yeni ipuçları veriyor. Peki iPhone 8'in özellikleri neler? iPhone 8'in fiyatı ne kadar olacak? İşte iPhone 8'in tanıtılacağı tarih ve cihazda yer alması muhtemel özellikler...

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli yarın akşam yapılacak lansman ile resmiyet kazanacak. Apple her zamanki gibi lansmana kadar iPhone 8 ve iPhone X ile ilgili sessizliğini koruyor. Ancak daha önce Apple'ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran isimler ve firmalar iPhone 8 ve 10’uncu yıla özel iPhone X ile ilgili bilgiler paylaşıyor.

Gelen sızıntılara bakılırsa Apple bu yılki lansmanda 3 iPhone modeli tanıtacak: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X.

Şirkete yakın kaynaklara göre cihazların ABD fiyatı 999 - 1199 dolar aralığında değişecek.

Kaynak: Hürriyet

 • USD
  0,10
  3,7505
 • EURO
  0,12
  4,6550
 • ALTIN
  0,17
  162,45
 • PETR
  0,69
  65,3000