Teknoloji

Samsung Galaxy J8 tanıtım öncesi sızdırıldı

Samsung'un J serisi akıllı telefonlarından Galaxy J8'in tanıtım öncesi, test sitelerinden özellikleri sızdırıldı.

Görünen o ki Samsung, bu yıl Galaxy J serisini yenilemek için hazırlanıyor. Kıyaslama web siteleri yeni Galaxy J serisi modellerle dolup taşıyor ve bunlar yakında piyasaya çıkabilir.

Galaxy J4, Galaxy J6 ve ABD'nin yeni Galaxy J3 varyantının ardından, Geekbench veritabanında şimdi de SM-J800FN model numarası ile bir cihaz tespit edildi. Mevcut model numaralarına ve ilgili isimlerine bakarsak, SM-J800FN muhtemelen Galaxy J8 olarak piyasaya sürülecek. Karşılaştırma listesinin yanı sıra, Galaxy J8 için yazılım geliştirmeyi destekleyen kanıtlar da var.

2018/03/05/j8.jpg

Karşılaştırma sonucuna göre, Galaxy J8 3GB RAM ve 1.6 GHz hızında çalışan bir Exynos 7870 işlemcisi ile güçlendirildi. Exynos 7870, Galaxy J5 (2017) , Galaxy J7 (2017) ve Galaxy J7 Prime gibi diğer Galaxy J serisi telefonlarda zaten kullanılan sekiz çekirdekli bir işlemci.

Samsung'un bu akıllı telefonları ne zaman duyuracağı ve kaça mal olacağı henüz belli değil ancak bu sızıntılar, Güney Koreli şirketin J serisi akıllı telefonlarını çok yakında başlatmayı planladığının bir göstergesi olabilir.