USD
3,5561
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Trump: Hacklemenin arkasında Rusya olduğunu düşünüyorum

Trump: Hacklemenin arkasında Rusya olduğunu düşünüyorum
11 Ocak 2017 20:14

Trump yaptığı ilk basın toplantısında, "Hacklenme konusuna gelince. Bunun arkasında Rusya olduğunu düşünüyorum" dedi.

ABD başkanlığına seçilen Donald Trump, Rusya'nın özel hayatı ve mali durumu hakkında hassas bilgilere sahip olduğuna ilişkin iddiaları Amerikan istihbarat birimlerinin sızdırmış olabileceğini söyledi.

ARKASINDA RUSYA VAR

Donald Trump, "Hacklenme konusuna gelince. Bunun arkasında Rusya olduğunu düşünüyorum. Ama başka kişiler ve ülkelerin de hackleme eylemlerinde olduğunu düşünüyorum." dedi.

Rusya ile hiçbir anlaşmasının ya da bağının olmadığını, iyi geçinip geçinemeyeceğini bilmediğini ancak iyi ilişkiler kurmayı deneyeceği belirten Trump, Rusya Devlet Viladimir Başkanı Putin'in kendisini sevmesini bir değer olarak nitelendirdi. 

DEAŞ'I OBAMA YÖNETİMİ KURDU

"Hillary'nin Putin'e karşı benden daha çetin olacağına inanıyor musun? Kimse gerçekten buna inanıyor mu?" diyen Trump, DEAŞ'ı şimdiki ABD yönetiminin yarattığını ve Rusya'nın DEAŞ ile mücadelede ABD'ye yardımcı olacağını söyledi. 

ŞİRKETLERİ DEVRETTİM

Donald Trump, tüm şirketlerinin yönetimini iki oğluna devretti. Trump, iki oğlunun şirketleri yöneteceğini ve hiçbir konuda kendisine danışmayacaklarını söyledi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
cakal ali

4 ay önce

ne guzel secimi kazana kadar iki taraf da ses yok birisi secim gitti diye agliyor digeri de kazandim artik suclu russya diyor secim nerde ise 6 ay surdu o zaman niye ses yok idi
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler