Yaşam

Acun'un yüzüne ne oldu? Acun'un yüzü neden şiş?

Acun Medya çalışanlarından Alper Baycın'ın hayatını kaybettiği acı olayla ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı'nın yüzünün şişliği dikkat çekti.

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri süren Survivor'da kameramanlık yapan Alper Baycın gasp çetesi tarafından öldürüldü. Alper Baycın Dominik Cumhuriyeti'nin Las Terrenas bölgesinde kaldığı bir otelden motosikletiyle ayrıldı. Gasp çetesinden 2 kişi Alper Baycın'ı takibe aldı ve saldırdı. Gözü dönmüş şahıslar Baycın'ı gasp etti. Saldırganlar silahla vurduğu Alper Baycın'ın telefonunu ve çantasını aldı. Ağır yaralanan Baycın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. Baycın'ın ölümü başta çalışma arkadaşları olmak üzere herkesi derinden üzdü.

CANLI YAYINDA DİKKAT ÇEKEN GÖRÜNTÜ

Acun Ilıcalı, TV 8 ekranlarında bu acı olayın haberini duyurarak, Survivor'ın bugün yapılmayacağını açıkladı. Canlı yayında açıklama yapan Acun Ilıcalı'nın yüzünün şişliği dikkat çekti.

 

2018/06/28/acunun-yuzune-ne-oldu-acunun-yuzu-neden-sis.jpg

 

Sosyal medyada Acun'un yüzünün ve gözünün neden şiş olduğu merak konusu oldu.

Bazı sosyal medya kullanıcılarından, "Acun'un yüzü ağlamakla bu hale gelmiş olamaz. Acun’un yüzü şiş gözleri bir tuhaf çok kötü dayak yemiş gibiydi." yorumları geldi. Edinilen bilgilere göre medya patronu Acun Ilıcalı'nın Dominik'te gözünden enfeksiyon kaptığı belirtildi.

 

2018/06/28/acun-ilicali.jpg