Yaşam

AK Partili vekil oğlu için kan arıyor

AK Parti Milletvekili Orhan Miroğlu, Twittter'den yaptığı paylaşımla perşembe akşamı yoğun bakıma alınan engelli oğlu Zerdeşt, için kan arandığını duyurdu

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu’nun engelli oğlu Zerdeşt, perşembe akşamı yoğun bakıma alındı. Miroğlu bu sabah sosyal medya hesabından oğlu için kana ihtiyaç olduğunu duyurdu.

Orhan Miroğlu üç gün önce "Sevgili Zerdeşt cuma sabahı tedavi gördüğü hastanede derin bir uykuya daldı.O sabahtan bu yana uyanmasını ve hayata yeniden merhaba demesini bekliyoruz. Biliyorum ki, Zerdeşt'i tanıyıp seven, hatta tanımadan seven herkes, Zerdeşt'in.." diyerek oğlunun yoğun bakıma alındığını duyurmuştu. Miroğlu bu sabah da  3.5 aydır hastanede tedavi görüyoren oğluna kan ihtiyacı olduğunu duyurdu. 

2018/02/05/miroglu.jpg

SIFIR GRUBU 

Orhan Miroğlu,  şunları yazdı: "Oğlum Zerdeşt için 0- kana ihtiyacımız var. Aşağıdaki kan merkezlerinden Zerdeşt adına kan verdikten sonra, yine numarası bulunan Kan merkezi sorumlusu Mustafa Bey'i arayarak, gerekli kana ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.Zerdeşt’e kan vermek isteyenler Ankara, Yozgat, Kırıkkale, Kayseri ve Konya’daki Kızılay kan merkezlerine gidip, bağışta bulunabilir. "