Yaşam

Bu havuza girmek için sağlık raporu şart!

Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası’ndan yararlanmak isteyen vatandaşlara sağlık raporu şartı getirildi.

Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası’ndan yararlanmak isteyen vadandaşlar önce, ilgili sağlık kurumunlarından sağlık raporu almaları gerekiyor.

Bilecik Belediyesi’nin konuyla ilgili, vatandaşlardan havuz kullanımı için sağlık raporu beyan etmeleri gerekliliğini vurgulayan bir açıklama yaptı.

İŞTE O AÇIKLAMA:

“Belediyemiz Su Eğlence Dünyası, yaz sezonu için gerekli düzenlemeler yapılarak, önümüzdeki günlerde vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacaktır. Gerekli hijyen şartları ve diğer bakımları rutin bir şekilde gerçekleştirilen Su Eğlence Dünyası bu yıl da hem yaz spor kursları kapsamında hem de diğer aktiviteler kapsamında vatandaşlarımıza hizmet verecektir. Başta çocuklarımız olmak üzere halkımızın Su Eğlence Dünyası’ndan en iyi hizmeti almaları ve herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmamaları için havuzların kullanımında sağlık raporu beyan etmeleri gerekmektedir. Vatandaşlarımız, yaz dönemi için bir kez olmak üzere ilgili sağlık kuruluşlarından alacakları raporu ibraz ederek, Su Eğlence Dünyası’ndan faydalanabileceklerdir.”