Yaşam

Çorlu tren kazasında kızını kaybeden babadan feryat

8 Temmuz'da Çorlu'da gerçekleşen ve 25 kişinin hayatını kaybettiği 340 kişinin yaralandığı tren kazasında ölenlerin eşyaları ailelerine eksik verildi.

Uzunköprü-Halkalı seferini yapan yolcu treni, pazar günü saat 17.20 sıralarında Çorlu-Muratlı arasında Sarılar köyü yakınlarında kaza yaptı. 6 vagonlu trenin 5 vagonunun devrilmesi sonucunda 25 kişinin hayatını kaybettiği, 318 kişinin yaralandığı açıklandı. İhmal şüphesinin büyük olduğu kazaya dair çok sayıda soru yanıtlanmayı bekliyor.Tren kazasında hayatını kaybedenlerin yakınları adalet aramaya ve seslerini duyurmaya çalışıyor.

2019/02/11/v4.jpg

KIZININ AYAKKABISINI İSTİYOR

Tren kazasında kızı Sena Köse'yi kaybeden acılı baba sosyal medyadan feryat etti.Kızının geri kalan eşyalarını jandarmadan almaya giden baba Gürkan Köse kızının eşyalarını aldıktan sonra eve geldi.Sosyal medyadan karşısına çıkan bir fotoğrafta kızına hediye edilen bir tef ve kızının ayakkabılarının olduğu fotoğrafı gördü.Kızının eşyaları arasında fotoğrafta görünenlerin olmadığını belirten baba kızının ayakkabılarını istiyor.