Yaşam

Düğünde çok oynadınız kavgası çıktı

Düğünde “Çok oynadınız” kavgası çıkınca gelin ve damat salonu terk etmek zorunda kaldı. Hatay’da yaşanan olay herkesin ağzını açık bıraktı.

Düğünde çok oynadınız kavgası geceyi erken bitirdi. Hatay’da yaşanan olayda, gelin ve damadın yakınları birbirlerini “çok oynamak” ile suçladı. İki grup arasındaki bu tartışma büyüyünce kavga da kaçınılmaz oldu. Tarafların birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırdığı olayın ardından gelin ve damada en mutlu günleri zehir oldu. Çift, düğün alanını terk etmek durumunda kaldı.

Düğünde kavga çıkınca gelin damat salonu terk etti

AA‘da yer alan habere göre; Hatay’ın İskenderun ilçesinde taraflar arasında “Çok oynadınız” kavgası çıkınca gelin ve damat düğünden erken ayrıldı.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde taraflar arasında “Çok oynadınız” kavgası çıkınca gelin ve damat düğünden erken ayrıldı. Taraflar düğün salonu dışında tartışmaya devam etti. ( Burak Milli – Anadolu Ajansı )

Alınan bilgiye göre, kent merkezinde bir düğün salonunda, birbirlerini çok oynamakla suçlayan gelin ile damadın yakınları arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle kavgaya dönüşen olayda taraflar birbirine tekme ve yumruklarla saldırdı.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine çok sayıda polisin sevk edildiği düğünü güvenlik güçleri yatıştırdı.

Bu sırada gerginliğin devam etmesi üzerine gelin ve damat salondan erken ayrıldı.

Yaralananın olmadığı kavganın ardından polis bir süre tedbir amaçlı salonun çevresinde bekledi.