Yaşam

Jandarma konserine yoğun ilgi

Bursa’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Jandarma Genel Komutanlığı Bando Takımı konser verdi

Bursa’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Jandarma Genel Komutanlığı Bando Takımı tarafından verilen konsere halk yoğun ilgi gösterdi. Bir alışveriş merkezinin önünde verilen konser, ünlü sanatçıların konserleri kadar ilgi gördü.

Bursa İl Jandarma Komutanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Jandarma Genel Komutanlığı Bando Takımı eşliğinde Bursalı çocuklar için bir konser organizasyonu düzenledi. Bursa’nın uğrak AVM’lerinden birinin önündeki konsere çocuklardan çok yetişkinler ilgi gösterdi.

ÇOCUKLARLA BERABER ŞARKI SÖYLEDİLER

Saat 16.00’da başlayan konseri izlemeye yüzlerce kişi gelirken, ailelerin çocuklardan daha çok eğlendiği gözlendi. Bursa İl Jandarma Komutanlığı personelinin de hazır bulunduğu etkinlikte, orkestra ekibi çocuklarla beraber sahnede şarkı söyledi.

Yaklaşık bir buçuk saat sahne alan Jandarma Orkestrası, Bursalıların kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Konserin ardından alanda bulunan vatandaşlar jandarmalarla fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.