Yaşam

Meltem İlkar, 4 yaşındaki kızı Ece’ye kavuştu

Anne ile evladının 1 yıllık hasreti sona erdi. Meltem İlkar, 4 yaşındaki kızı Ece’ye kavuştu. Annenin hasret gözyaşları mutluluk gözyaşlarınna dönüştü.

Esra Erol’da programına başvuran Meltem İlkar, 1 yıl önce babası Alper İlkar tarafından kaçırılan 4 yaşındaki Ece’ye kavuşmak istediğini anlattı. Kızına kavuşmanın hayalini canlı yayında dile getiren İlkar, gözyaşlarına hakim olmadı. Tam 3 kez icra yoluyla kızına kavuşmak istediğini belirten İlkar, tüm denemelerinde sonuç alamadığını belirtti. 

KAPIYI AÇMAMAK İÇİN DİRENDİLER

Anne Meltem İlkar’ın sessiz çığlığına umut olan Esra Erol ekibi ve program avukatı Ankara’da bulunan küçük Ece’yi annesine teslim etmek için yola çıktı.

2019/01/03/meltem-ilkar-4-yasindaki-kizi-eceye-kavustu.jpg

4.5G bağlantısıyla çocuğu almak isteyen kolluk kuvvetleri ile birlikte Esra Erol ekibi, çocuğu almak için mücadele vermesine rağmen küçük Ece’nin babası ve ailesi kapıyı açamamak için direndi.

ANNESİYLE HASRET GİDERDİ

Çilingirin gelmesiyle açılan kapının ardından küçük Ece babası tarafından dolabın içinde saklanmış halde bulundu. Kolluk kuvvetleriyle birlikte Esra Erol ekibine teslim edilen küçük Ece, dakikalar boyunca annesiyle hasret giderdi.