Yaşam

Oğlunun cenazesinden dönerken hayatını kaybetti

Oğlunun cenazesinden dönen baba Vedat Ceylan, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Ceylan’ın sosyal medyadaki son paylaşımı ise yürekleri burktu.

Oğlunun cenazesi için Şanlıurfa’ya giden baba Vedat Ceylan, herkesin içini acıttı. 1 yaşındaki oğlunu kaybeden Vedat Ceylan, Konya’ya geri dönerken trafik kazası geçirdi. Vedat Ceylan, araçtaki 3 kişi ile birlikte kurtarılamadı. Ceylan’ın sosyal medyadaki son paylaşımı ise içleri ürpertti.

AA‘da yer alan habere göre; Konya’da bugün geçirdiği kazada hayatını kaybeden Şanlıurfalı babanın 4 gün önce trafik kazasında ölen oğlu için sosyal medyadaki son paylaşımı yürek burktu.

Konya’nın Ereğli ilçesinde yakıtı biten ve yoldan geçen kamyona halatla bağlanarak götürülen otomobile tırın çarpması sonucu 3 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı kazadan dram çıktı.

Konya’da bugün geçirdiği kazada hayatını kaybeden Şanlıurfalı babanın 4 gün önce trafik kazasında ölen oğlu Rohat Ceylan (solda) için sosyal medyadaki son paylaşımı yürek burktu. ( Aile albümü – Anadolu Ajansı )

Kazada ölen tarım işçisi Vedat Ceylan’ın (26) 4 gün önce Konya’daki başka bir trafik kazasında 1 yaşındaki oğlu Rohat Ceylan’ı kaybettiği öğrenildi.

Çocuğunun cenaze ve taziye işlemlerini gerçekleştirdiği memleketi Şanlıurfa’dan işine dönmek üzere Konya’ya doğru yola çıkan Ceylan, sosyal medya paylaşımında bulundu.

Oğlunun ölümü için acı sözler

Ölen evladının fotoğrafına yer verdiği son paylaşımında Ceylan, “Yavrum hiç oralara gidesim yok. Ama babanı affet. En yakın zamanda baban yanında olacak. Rohatım.” ifadelerini kullandı.

Ceylan, paylaşımından kısa bir süre sonra geçirdiği trafik kazasında beraberindeki 2 kişiyle hayatını kaybetti.