USD
3,5725
23°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Yerel gazete sahibinden kız çocuklarına iğrenç tuzak

Yerel gazete sahibinden kız çocuklarına iğrenç tuzak
12 Ocak 2017 00:21

Antalya'da yerel bir gazetenin sahibi internet üzerinden küçük kız çocuklarına cinsel istismardan yakalanarak tutuklandı.

Antalya Manavgat'ta haftalık yayımlanan bir yerel gazetenin sahibi R.M. hakkında Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü arayan bir kişi, internet üzerinden kız çocuklarına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla şikayette bulundu.

BİLGİSAYARINDA KIZLARIN FOTOĞRAFLARI BULUNDU, TUTUKLANDI

Şikatte bulunan kişi, gazete sahibinin internetteki çeşitli sosyal medya ağları üzerinden kız çocuklarıyla cinsel içerikli sohbet ettiği, onları çıplak fotoğraflarını çekmeye zorladığı ve bu fotoğrafları edindiği şeklinde ihbarda bulundu. Harekete geçen polis, dün öğleden sonra gazete sahibi R.M.’yi ofisinde gözaltına aldı.

Polisin, R.M.’nin ofisindeki bilgisayarda yaptığı aramada 2 kız çocuğuyla yaptığı görüşmelerin kayıtları ve bu çocuklara ait çıplak fotoğraflar bulduğu belirtildi. Polis merkezinde sorgulanan R.M. işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
AHLAKSIZLAR ..!!

5 ay önce

Ya bu millet sapık coluk çocuktan ne istşyorsunuz .?Sizinde çoluğunuz çocuğunuz var ALLAH korusun birileride senin çoluğuna çocuğuna aynı sapıklığı yapsa kabul edermisiniz adi şerefsizler çocuk onlar daha namusuz sapıklar ALLAH belanızı versin şerefsiz mahlüklar .
En Popüler Galeriler