Gündem

Müge Anlı’nın gündeme getirdiği Palu ailesi ile ilgili gelişme var mı?

Müge Anlı’nın gündeme taşıdığı Palu ailesinde son durum ne? sorusunun cevabı tüm Müge Anlı ile Tatlı Sert seyircileri tarafından merak ediliyor. Müge Anlı bugün yeni sezona başlarken Palu ailesi ile ilgili eski görüntüleri yayınladı. Palu ailesinin avukatı yayına katıldı. İşte tüm merak edilenler…

Müge Anlı’nın ortaya çıkardığı Türkiye’nin gündemine oturan Palu ailesinde son durum ne? sorusunun cevabı tüm Müge Anlı ile Tatlı Sert seyircileri tarafından merak ediliyor. İşte tüm merak edilenler…

MÜGE ANLI’NIN GÜNDEME TAŞIDIĞI PALU AİLESİ SON DURUM NE? 

Yeni sezonda Palu ailesi ile ilgili eski görüntüler yayınlandı. Palu ailesinin avukatı canlı yayına katıldı. Daha önceki yayınların ardından 6 kişinin tutuklandığı belirtildi. Yayında hiçbir şeyi kabul etmeyen Havva Palu mahkemede yayında savunduklarının tam tersini açıkladı. 

Müge Anlı dün Adli Tıp Raporu’nu açıkladı: Ailenin akıl sağlığı yerinde… Palu ailesinin avukatı Alper Bayrak ise rapora itiraz ettiklerini açıkladı.

Müge-Anli-Palu-Ailesi

PALU AİLESİNİN AVUKATI: SAMİMİYETLERİNE İNANIYORUM

Palu Ailesi’nin Avukatı Alper Bayrak, Müge Anlı’nın ilk gün konuğu oldu. Avukat Bayrak, Müge Anlı’ya yaptığı açıklamada; “Ortada Meryem Tahnal ile kızı Melike’nin öldürüldüğüne dair hiçbir delil yok. Müvekkillerimin ifadelerine ve samimiyetlerine inanıyorum. Akıl sağlıkları yerinde değil” dedi.

PALU AİLESİ OLAYINDA NELER YAŞANMIŞTI?

Kocaeli’de yaşayan Palu ailesinin kabusu, Tuncer Ustael’in, kızları Emine Palu ile evlenmesiyle başladı. Kendisini ‘Cinci Hoca’ olarak tanıtan Tuncer Ustael, bacanağı Ahmet Tahnal ile kayınpederi Harun Palu dışında tüm aileyi müridi haline getirdi. Tuncer Ustael, eşinin kardeşi İsa’ya, Ahmet Tahnal’ı öldürttü. İsa, “Ahmet, kardeşimi fuhuşa zorluyordu” deyince baba Harun Palu, suçu üstlendi.

Harun ve Havva Palu çiftinin 5 çocuğu bulunuyor: Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek. Çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Ustael ile evleniyor. Kardeşi Meryem de Ahmet ile dünyaevine giriyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir de erkek çocuğu var. Meryem ve Ahmet çiftinin de Recep ve Melike adlarında iki çocuğu dünyaya geliyor.

İlk savunmaları dinlenen Palu ailesinin kan donduran ifadeleri

Tuncer Ustael kendisini tüm aile içinde ‘cinci hoca’ olarak tanıtıyor. Ailede ona sadece baba Harun ve bacanağı Meryem’in kocası Ahmet inanmıyor. Ahmet’i ortadan kaldırmak isteyen Tuncer, eşinin kardeşi İsa’yı etkisi altına alıp onu öldürtüyor. Baba Harun oğlunun hapse girmesini istemediği için suçu üstleniyor ve hapse giriyor. Ahmet ölünce Meryem ve iki çocuğu (Recep-Melike), Tuncer’in kapıcı dairesinde kalmaya başlıyor. Tuncer burada evde kalan herkese tecavüz ediyor, işkencelerde bulunuyor. İşkence ve tecavüzlerin sonucunda evden kaçmayı başaran Recep hastane kontrolünün ardından yurda yerleştiriliyor.

Anne Havva Palu’nun kızı ve torununu öldüren damat Tuncer Ustael’e yardım ettiği iddia ediliyor. Tuncer Ustael’in karısının kardeşi İsa Palu’nun bacanak Ahmet’in cinayetinde yardım ettiği iddiası var. Eşi Emine Ustael ise yüzündeki morluklara rağmen her ortamda, TV ekranlarında bile kocasını savunuyor. Fatih Palu ise baştan beri çelişkili ifadeler veriyor.

Palu ailesinin komşuları Tuncer’i anlatıyor