USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Çağla Şikel Haberleri

Çağla Şıkel'den evlilik iddiasına yanıt

Antalya'da bir gelinlik firmasının düzenlediği defilede podyuma çıkan Çağlı Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile yeniden evleneceği iddiasına cevap verdi. 

Çağla Şıkel: Sana ihtiyaç yok dön ülkene!

Ünlü modacı Hakan Akkaya'nın New York'daki defilesinde Özge Ulusoy'la birlikte podyuma çıkan Çağla Şıkel, burada yaşadıklarını anlattı.

Çağla Şikel takipçisiyle tartıştı

Çağla Şikel, Alişan ve Eda Erol çiftinin nişan fotoğrafının altına "İğrençsiniz" yazan bir takipçisine "O sizin iğrençliğiniz." yanıtını verdi.

Nur Yerlitaş yalanladı

Ünlü modacılar Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya'nın yeni programı diye ortaya atılan iddialar yalan çıktı.

Çağla Şıkel Bilinmeyenleri Anlattı

İki çocuk annesi manken Çağla Şıkel, ‘Duymayan Kalmasın’ programına konuk oldu.

Çağla Şıkel düğün tarihini açıkladı

Uzun yıllardır Alişan'ın yakın arkadaşı olan Çağla Şıkel, evlilik yolunda olan şarkıcının düğün tarihini açıkladı.

Çağla Şıkel, elleriyle kuzu besledi!

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ve çocuklarıyla birlikte gittiği tatilde, minik bir kuzuyu süt verirken çekilen videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Çağla Şıkel'den kolye açıklaması

Çağla Şıkel oğulları Kuzey ve Uzay'ın adlarını kolyesine yazdırdı. Kolyenin haç işaretine benzediği yönünde gelen eleştirilere ise sert cevap verdi.

Çağla Şikel, Yine Hakan Akkaya'nın Defilesine Çıktı!

Çağla Şikel, modacı Hakan Akkaya'nın New York'tan sonra İzmir'de ilk kez sergilediği hazır giyim abiye koleksiyonu için podyumda boy gösterdi.

Çağla Şıkel: Selülit Olacağına Kas Olsun!

Ünlü model Çağla Şıkel, Nişantaşı'nda çıktığı alışveriş turunda görüntülendi. Şıkel, giydiği mini eteğiyle dikkat çekti.

Çağla Şıkel: Bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım!

Magazin dünyasında estetikli hallerini görmeye alışkın olduğumuz ünlülerin aksine Çağla Şıkel, bugüne kadar hiç estetik yaptırmadığını açıkladı.

Gülşen: Oğlumu ticari araç olarak kullanmam

İki aylık oğlu Azur Benan'ı basından köşe bucak kaçıran Gülşen, çocuğunu reklamlarda oynatan ünlü annelere göndermede bulundu.

Çağla Şıkel ağlayarak veda etti!

 'Her Şey Dahil' programının sunucuları Alişan ve Çağla Şıkel, programa veda etti. Ünlü model Çağla Şıkel veda sırasında göz yaşlarını tutamadı.

Çağla Şıkel, asansörde hamilelik provası yaptı

Çağla Şıkel ile Alişan asansör içinde çektiği videolarla Instagram'daki takipçilerini güldürmeye devam ediyor.

Çağla Şıkel'den öpüşme görüntüsüne açıklama

New York Moda Haftası'na damgasını vuran Çağla Şıkel ve Hakan Akkaya'nın öpüşme fotoğrafına Şıkel'den açıklama geldi.

Çağla Şıkel: Aramızda bir şey olmayacağına dair...

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün podyuma çıktığı Dilek Hanif defilesi sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Ben Söylerim'de final kararı

Yayın hayatına oldukça iddialı başlayan ses yarışması 'Ben Söylerim' reytinglerde istenen başarıyı yakalayamayınca erken final yaptı.

Serdar Ortaç'tan samimi itiraf

Çağla Şıkel'in sunduğu ‘En İyi Ben Söylerim’ yarışmasında Kibariye ile birlikte jüri koltuğunda oturan Serdar Ortaç, adeta geçmişe yolculuk yaptı.

Kibariye'den İngilizce performans

Ünlü şarkıcı Kibariye dün akşam 'En İyi Ben Söylerim’ adlı programda, Whitney Houston'ın, Will Always Love You şarkısını seslendirdi.

Buse Narcı'nın, Emre Altuğ'un evindeki fotoğrafı çıktı

Şarkıcı Emre Altuğ ve Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile ilgili ortaya atılan aşk iddiaları ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Alişan'dan şok sözler!

Alişan, konser için Bulgaristan'a gitti. Sahne sonrası basının sorularını cevaplayan şarkıcı, Çağla Şıkel sorularına ilginç bir cevap verdi.

Çağla Şikel, Türk oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.

Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985 - 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990 - 1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Öne Çıkan Çağla Şikel Haberleri
Çok Yorumlanan Çağla Şikel Haberleri