USD
3,5819
18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Çağla Şikel Haberleri

Çağla Şıkel, elleriyle kuzu besledi!

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ve çocuklarıyla birlikte gittiği tatilde, minik bir kuzuyu süt verirken çekilen videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Çağla Şıkel'den kolye açıklaması

Çağla Şıkel oğulları Kuzey ve Uzay'ın adlarını kolyesine yazdırdı. Kolyenin haç işaretine benzediği yönünde gelen eleştirilere ise sert cevap verdi.

Çağla Şikel, Yine Hakan Akkaya'nın Defilesine Çıktı!

Çağla Şikel, modacı Hakan Akkaya'nın New York'tan sonra İzmir'de ilk kez sergilediği hazır giyim abiye koleksiyonu için podyumda boy gösterdi.

Çağla Şıkel: Selülit Olacağına Kas Olsun!

Ünlü model Çağla Şıkel, Nişantaşı'nda çıktığı alışveriş turunda görüntülendi. Şıkel, giydiği mini eteğiyle dikkat çekti.

Çağla Şıkel: Bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım!

Magazin dünyasında estetikli hallerini görmeye alışkın olduğumuz ünlülerin aksine Çağla Şıkel, bugüne kadar hiç estetik yaptırmadığını açıkladı.

Gülşen: Oğlumu ticari araç olarak kullanmam

İki aylık oğlu Azur Benan'ı basından köşe bucak kaçıran Gülşen, çocuğunu reklamlarda oynatan ünlü annelere göndermede bulundu.

Çağla Şıkel ağlayarak veda etti!

 'Her Şey Dahil' programının sunucuları Alişan ve Çağla Şıkel, programa veda etti. Ünlü model Çağla Şıkel veda sırasında göz yaşlarını tutamadı.

Çağla Şıkel, asansörde hamilelik provası yaptı

Çağla Şıkel ile Alişan asansör içinde çektiği videolarla Instagram'daki takipçilerini güldürmeye devam ediyor.

Çağla Şıkel'den öpüşme görüntüsüne açıklama

New York Moda Haftası'na damgasını vuran Çağla Şıkel ve Hakan Akkaya'nın öpüşme fotoğrafına Şıkel'den açıklama geldi.

Çağla Şıkel: Aramızda bir şey olmayacağına dair...

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün podyuma çıktığı Dilek Hanif defilesi sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Ben Söylerim'de final kararı

Yayın hayatına oldukça iddialı başlayan ses yarışması 'Ben Söylerim' reytinglerde istenen başarıyı yakalayamayınca erken final yaptı.

Serdar Ortaç'tan samimi itiraf

Çağla Şıkel'in sunduğu ‘En İyi Ben Söylerim’ yarışmasında Kibariye ile birlikte jüri koltuğunda oturan Serdar Ortaç, adeta geçmişe yolculuk yaptı.

Kibariye'den İngilizce performans

Ünlü şarkıcı Kibariye dün akşam 'En İyi Ben Söylerim’ adlı programda, Whitney Houston'ın, Will Always Love You şarkısını seslendirdi.

Buse Narcı'nın, Emre Altuğ'un evindeki fotoğrafı çıktı

Şarkıcı Emre Altuğ ve Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile ilgili ortaya atılan aşk iddiaları ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Alişan'dan şok sözler!

Alişan, konser için Bulgaristan'a gitti. Sahne sonrası basının sorularını cevaplayan şarkıcı, Çağla Şıkel sorularına ilginç bir cevap verdi.

Buse Narcı: İşimle anılmak istiyorum

Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen oyuncu Buse Narcı, aşkı yalanlamadı, "yüzüğü ile kimin aldığını söylemem" dedi.

Melek Baykal, hastanelik oldu!

'Ahududu' adlı oyunuyla sekiz yıl sonra yeniden tiyatro sahnelerine dönen Melek Baykal, talihsiz bir kaza yaşayarak, hastanelik oldu.

Emre Altuğ'dan, Buse Narcı açıklaması!

Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Emre Altuğ, nihayet sessizliğini bozdu.

Emre Altuğ ve Buse Narcı evleniyor mu?

Bir süredir adı Emre Altuğ ile aşk dedikodularına karışan Buse Narcı, iddialara sosyal medyasında yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Buse Narcı, Çağla Şıkel'in sunucu olduğu yarışmaya katılmış

Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Buse Narcı'nın yıllar önce Çağla Şıkel'in sunuculuğunu yaptığı bir yarışma programına katıldığı ortaya çıktı.

Çağla Şıkel 'Emre ile Buse aşkını' doğruladı

Emre Altuğ ile Buse Narcı'nın aşk yaşadığı iddialarının sorulduğu Çağla Şıkel'in verdiği cevap 'ilişkiyi doğruladı' şeklinde yorumlandı.

Çağla Şikel, Türk oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.

Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985 - 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990 - 1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.