Hakkımızda

Bire bir iletişimin en sade ama bir o kadar da sıcak başlangıcı olan ‘Merhaba’ ile siz değerli okuyucularımıza hakkımızda bilgi vermek istiyoruz…

Sadece Haber, yalın ve yalnızca haberlerle oluşturulan bir haber portalıdır. Öncelikle yeni nesil iletişimciler olarak bizler internet gazeteciliğinde Türkiye’nin her kuşağına haber ulaştırmak için yola çıktık. Haberi en sade haliyle sadece ‘haber’ olarak ulaştırmak için bu uzun ve tecrübeli serüvene merhaba dedik. Editör kadrolarımızla geleneksel gazetecilikten yeni nesil gazeteciliğe geçişle birlikte sizlere daha hızlı, doğru, güvenilir, tarafsız, ilkeli bir haber akışı sağlamak için çalışıyoruz.

Gazeteciliğin geleceği internet, internetin bilgi geleceği ise enformasyon ve sadece haber… İşimiz adı üstünde yalnızca kişinin bilgi alma hakkını yerine getiren haber! Sadecehaber.com gündemden siyasete, ekonomiden teknolojiye, spordan magazine, yerelden dünyaya ve diğer tüm kategorilerde değerli, güncel ve yepyeni haberleri, internet kullanıcılarına ulaştırıyor. Ayna gibi oluyor haberleri gerçeğiyle yansıtıyor, projektör gibi oluyor olaylara ışık tutuyor, araştırıyor, inceliyor. Her okuyucunun özelden genele bir haber anlayışı vardır.

Sadece Haber editör ekibi olarak size kendi mahallenizden, ilgi alanınıza, ülkenize ve hatta dünyanın bir başka coğrafyasındaki mahalleye, kültüre kadar uzanan bir haber dağıtıcısı olarak çalışıyor, aynı zamanda ‘haber edin, haber edinin’ vizyonuyla vatandaş gazeteciliğine aktif bir rol veriyoruz. Sadece Haber, yeni nesil arayüz, gelişmiş altyapı teknolojisi, yazılım, mobil fonksiyonlar, sade haber, özel içerik, etkin kategoriler, etkili vatandaş gazeteciliği ve sosyal medya ile güçlü bir haber sitesi olarak siz her nerede iseniz orada olacak… Türkiye gündemindeki en son haberleri, Dünyadaki gelişmeleri ve son 24 saatte olan son dakika haberleri artık anlık olarak öğrenebileceksiniz.