Kültür Sanat

İsmail Hacıoğlu ile Ebru Şahin’in ‘Şuursuz Aşk’ı!

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin ve Burcu Kara’nın paylaştığı ‘Şuursuz Aşk’ film 20 Aralık’ta vizyona giriyor.

‘Şuursuz Aşk’ filminin başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Hercai dizisiyle yıldızı parlayan Ebru Şahin ve Burcu Kara yer alıyor. Film 20 Aralık’ta vizyona girecek.

Filmin fragmanını sosyal medya hesabından paylaşan Ebru Şahin filmde akıl sağlığı yerinde olmayan Menekşe karakterini canlandıracak.

Şuursuz Aşk fragman izle!

Şuursuz Aşk filminin konusu

Şuursuz Aşk, 1980 ihtilalinde, akıl hastanesinde geçen hüzünlü bir hikaye… Akıl sağlığı yerinde olmayan, Yusuf ile Menekşe’nin birbirine olan aşkını konu alan Şuursuz Aşk Öyküsü, yapısı gereği sadece bir aşk filmi olarak karşımıza çıkmıyor. Söz konusu projede dönemin sistemini ve gerçeklerini hissederek tarihte hüzünlü bir yolculuğa çıkacaksınız. Filmin içerisindeki çoğu karakterin hazin ve gerçekçi bir öyküsü mevcut. Yusuf ve Menekşe’nin hikayesi hepinizin içini ısıtacak derin bir roman tadında. Film de  aynı zamanda oldukça renkli karakterlere sahip hastaların da zaman zaman  güldüren dünyalarına şahit olacaksınız. Aşk, intikam, vefa, sadakat ve psikolojik travmalar  üçgeninde yüzen, yarım kalmış insanların gerçekçi bir anlatımla, kaleme alınmış etkileyici hikayesi…