Kültür Sanat

Şampiyon 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon 1. bölüm izle

TRT 1’de seyirciyle buluşan Şampiyon dizisinin 1. bölümü yayınlandı. Dizide, ’Kafkas’ lakaplı boksör Fırat Bölükbaşı’nın yaşadıkları anlatılıyor. Peki, Şampiyon 2. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şampiyon 2. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitleyen, büyük beğeni toplayan Şampiyon dizisinin başrolünde Tolga Sayışman’a (Fırat Bölükbaşı), Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna), Emir Özyakışır (Güneş Bölükbaşı) ve usta sanatçı Erdal Özyağcılar (Yaman Günaltay) eşlik ediyor. Dizinin ilk bölümünde neler yaşandı.

Şampiyon 2. Yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

Şampiyon 2. Bölüm fragmanı yayında! Hayat, Fırat’ın ringde karşılaştığı rakiplerinden daha sert vurmaktadır ve mucize, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi çok kısa sürer.

Artvin’de önemli ve büyük bir boks müsabakası gerçekleşir. Bir tarafta Kafkas lakaplı boksör Fırat Bölükbaşı (Tolga Sayışman), diğer taraftaysa Türkiye’nin en sevdiği şampiyon boksör Necdet Suphi Özer vardır. 

Şampiyon 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon 1. bölüm izle

Fırat maça çıktığı gece, hayalini kurduğu şampiyonluğu kazanacak fakat karşılığında büyük bir bedel ödeyecektir. Karısını doğumdan hemen sonra kaybeder ve Eylül, ölmeden önce boksu bırakmasını, kendisine yıllarca yaşattığı kaygıyı oğullarına yaşatmamasını vasiyet eder. Birkaç saat önce şampiyonluk kemerini kazanan boksörden geriye sadece bir baba kalacaktır o gecenin ardından.

Şampiyon 1. bölüm izle

Kendini, karısı Eylül gibi FMF (Ailesel Akdeniz Ateşi) hastası olan oğluna adamış bir baba. Fakat oğlu Güneş’in hastalığı beklediğinden daha kötü seyreder yıllar içerisinde. Baba oğul tedavi için soluğu İstanbul’da alırlar çaresiz. Ansızın ve hiçbir hazırlıkları, yeterli imkanları olmaksızın. Gelir gelmez de hastalığın yanı sıra hayatla ve yabancısı oldukları bu mega kentle mücadeleye girişirler.

Ne var ki Fırat, tıpkı ringde olduğu gibi babalıkta da oldukça hünerlidir. İstanbul’u, kapı kapı dolaştıkları hastaneleri, kimsesizliklerini ve birlikte giriştikleri bu zorlu mücadeleyi masalsı bir dünyaya çevirir oğlunun gözünde. İstanbul’da yaşayacakları en acı tecrübe, bambaşka bir mucizenin kapısını aralar baba oğul için; doktor Suna’yla tanışırlar ve Suna, Güneş’in tedavisinin yanı sıra bütün masraflarını üstlenir. Ne var ki hayat, Fırat’ın ringde karşılaştığı rakiplerinden daha sert vurmaktadır ve mucize, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi çok kısa sürer. Fırat oğlu Güneş’in özel hastahanede tedavisi için 600.000 TL gerekmektedir. Fırat oğlu için son bir kez daha ringe çıkmak zorunda kalacaktır; çünkü para oğlunu yaşatmak için şarttır. Güneş FMF yani Akdeniz Ateşi hatasıdır.

Şampiyon TRT 1‘de her perşembe 20.00’da