Son Paylaşım

Berk Suyabatmaz ‘boşanma’ tatiline çıktı

Berk Suyabatmaz ile Burcu Esmersoy evliliği bugün resmen bitti. Suyabatmaz ise boşanmanın hemen ardından soluğu arkadaşlarıyla Ege koylarında aldı.

Berk Suyabatmaz ile Burcu Esmersoy evliliği bugün resmen bitti. 2018 yılında New York Türk Başkonsolosluğu’nda dünyaevine giren çift, evliliklerini sürpriz bir kararla sonlandırdı. Ayrılık nedeniyle ilgili ünlü ikiliden herhangi bir açıklama yapılmasa da Suyabatmaz’ın ihanet haberleri magazin gündemini çalkaladı.

Gülerek çıktılar

Burcu Esmersoy, 15 Ağustos’ta İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açmıştı. Davanın dilekçesinde tarafların fikren ve ruhen anlaşamadığı, bu nedenle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı ifade edildi. Mahkemenin boşanmalarına karar verdiği çiftin davası 10 dakika sürdü. Ayrıca Esmersoy ile Suyabatmaz’ın mahkeme salonundan gülerek çıkmaları oldukça dikkat çekti.

Berk Suyabatmaz’ın ‘boşanma’ tatili

Burcu Esmersoy ile 16 aylık evliliği bugün görülen duruşma ile resmen biten Berk Suyabatmaz, soluğu tatilde aldı. Arkadaşlarıyla birlikte Bodrum açıklarına giden Suyabatmaz’ın keyfi ise oldukça yerindeydi. Sosyal medyada mutlu pozlar paylaşan Suyabatmaz, Ege’nin tadını çıkardı.

Arkadaş grubu ile birlikte Ege koylarını gezen Suyabatmaz’ın boşanmanın hemen ardından paylaştığı tatil pozları dikkat çekti.

1978 doğumlu olan Berk Suyabatmaz, Antalya’da dünyaya geldi. İş hayatı dışında sosyal hayatı ilede sıkça gündeme gelen Suyabatmaz, son olarak Burcu Esmersoy ile ilişkisi sebebiyle magazin gündeminde oldukça yer aldı.

Ayrıca sıkça sosyal medya hesapları üzerinden seyahat ettiği ve gezdiği yerleri paylaşan Suyabatmaz, Instagram‘da oldukça fazla bir takipçiye sahip.

Geçmiş dönemlerde ismi Ayşe Özyılmazel, Neslişah Alkoçlar, Merve Hasman, Tuğçe Postoğlu, Deniz Marşan ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerle anılan Suyabatmaz, kayak sporları ile de ilgileniyor.

SUYABATMAZ NE İŞ YAPIYOR?

İşletmeci olarak tanınan ve cemiyet hayatının da popüler isimlerinden biri olan iş adamıdır.

Yaptığı işler kadar hızlı yaşamı ve popüler isimlerle yaşadığı ilişkilerle de adından sıkça söz ettiren Berk Suyabatmaz, genç yaşına rağmen sektörde yer etmiş başarılı isimlerden biridir.

İş yaşantısının dışında aktivite dolu özel yaşantısı ile de adından söz ettiren Berk Suyabatmaz, sürekli seyahat etmekte ve gittiği yerlerden fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşmaktadır.