Son Paylaşım

Berkay’dan Arda’ya: Yapması gereken…

Şarkıcı Berkay Şahin ve futbolcu Arda Turan’ın yaşadıkları kavga sonrası açılan davanın ikinci duruşması dün görüldü. Berkay, davanın görüldüğü akşam açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Berkay davanın görüldüğü akşam, Arnavutköy’de bir balıkçıda arkadaşlarıyla yemek yedi. Çıkışta magazin muhabirlerinin davayla ilgili soruları üzerine Berkay şu açıklamalarda bulundu:

“Bizim kendisinden maddi olarak hiçbir beklentimiz yok. Biz kendisine tazminat davası açmadık özür dilemesi şartı ile yapması gereken çok basit özür dilesin ve konu kapansın. Özür diledikten sonra biz belki erkek erkeğe oturur halletmemiz gereken bir şey varsa hallederiz. Benden özür dilemesin buna gerek yok, biz onunla oturur konuşuruz ama bizim istediğimiz biçimde özür dilemesi gerekiyor.”

“MURAT’A KIRGINLIĞIM BAKİ”

Uzun süredir dargın olduğu Murat Dalkılıç’la, Eser Yenenler’in düğününde aynı sahneyi paylaşması hatırlatılınca Berkay şöyle dedi:

 “O gün o sahnede birçok kişi vardı ve hep beraber şarkı söyledik. Ben Murat’a hala kırgınım ve bu kırgınlığım bakidir, devam etmektedir, devam da edecektir.  Aynı masada oturduk birbirimize karşı bir yanlışımız olmadı. En yakın arkadaşımızın güzel gününde kötü olmak bize yakışmazdı zaten.”