Son Paylaşım

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’yi ayıran isim Serenay Sarıkaya

Geçtiğimiz nisan ayından beri birlikte olan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın ayrılık nedeni oyuncu Serenay Sarıkaya çıktı….

Geçtiğimiz nisan ayından beri birlikte olan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’ın ayrıldığı iddia ediliyordu. Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Karakomik Filmler’in galasına da katılmayan Defne Samyeli bu iddiaları güçlendirmişti.

Ayrılık nedeni kıskançlık!

Çiftin yakın çevresine göre çok konuşulan ilişkiyi bitiren sebep kıskançlık. 

İddialara göre sürpriz ayrılık kararının ardından Defne Samyeli’nin ilk işi Cem Yılmaz’la birlikte kaldığı Levent’teki villadan ayrılmak oldu. Yılmaz‘la yaklaşık 10 gün önce ayrıldığı öğrenilen Samyeli, eşyalarını toplayıp Göktürk’teki evine taşınmış. Ayrılık nedeniyle üzgün olan çift, bu konuyla ilgili bir süre sessiz kalmayı tercih ediyor. 

Kıskançlık nedeni Serenay Sarıkaya

Yılmaz’ın hayatında hiç tahammül edemediği şey kıskançlıkmış. Defne Samyeli, o isimden rahatsız oldu, tartışmaya başlayan çiftin ayrılık sebebi Serenay Sarıkaya oldu. İddiaya göre Yılmaz ile Sarıkaya’yı Ozan Güven tanıştırdı. Samyeli ile Yılmaz daha önce Serenay Sarıkaya’nın Alice Müzikali’ni izlemeye beraber gitmişti. Gösteri sonrası Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’ya övgüler yağdırmıştı.