Son Paylaşım

Demet Akalın’ı Hadise haberi kızdırdı

Hadise’nin Harbiye konseri öncesi yaptığı ‘Mekanın sahibi geri döndü” açıklamasına ‘Demet Akalın sert gönderme yaptı’ haberi şarkıcıyı kızdırdı!

Harbiye konseri öncesi Hadise’nin, “mekanın sahibi geri geldi” şeklindeki paylaşımı diğer popçulara göndermede bulundu diye yorumlanmıştı. Demet Akalın da Harbiye konserinde Hadise’nin bu açıklamasına yanıt verdiği yönünde haberler çıktı.

Demet Akalın’ı kızdıran haber

Bunun üzerine Akalın Instagram hesabından bir açıklama yayınladı:

Polemik denmiyor ona! Özlem Yıldız! Ziynet Sali’ye de senelerdir yaptığım espri! Hangi sivri akıllı bunu öyle haber yapar dedim aaa bi baktım Takvim gazetesi! Normal bu kadar Demet Akalın düşmanlığı yeter artık! Heryerin sahibi o olsun demişim hala daha neyin düşmanlığı! Benim iyi dileğim Hadise’ye her telefon konuşmamızda söylüyorum ‘Biri çıkmadı karşına şöyle’ diye… Ayyy ayyy bi daha bana sakın milleti sormasın bu kendini bilmez muhabir sakın!!!

Demet Akalın’ı Hadise haberi kızdırdı

Hadise’ye sert gönderme!

Akalın’dan Hadise’ye sert gönderme diye çıkan haber:

İki konser yaptığını üçüncüsüne enerjisi olmadığı için “Hayır” dediğini anlatan Akalın, “Olsun Hadise, her tarafın sahibi olsun… Sonunda yalnız uyuyor, koca yok” dedi.

Demet Akalın’ın bu sert sözlerine Hadise’nin ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.