Son Paylaşım

Fatih Bulut’a silahı biri zorla vermiş!

Fatih Bulut’un menajeri, “Düğünde değil yeğeninin asker eğlencesinde başkasının zorla verdiği kuru sıkı tabancaydı” açıklamasında bulundu.

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla popüler olan şarkıcı Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde belinden silahını çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut’a davetlilerden biri müdahale etti.

Bir şarkıyla YouTube’da dinlenme rekoru kıran Bulut, katıldığı asker uğurlamasında olay çıkardı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan Bulut, birden belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut’un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, şarkıcının kolunda tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu.

‘Kuru sıkı tabancaydı’

Fatih Bulut’un menajeri Fatih Demir açıklamada bulundu;

“Katıldığı bir düğün değil, asker eğlencesiydi. Normalde böyle bir şey kesinlikle yapmaz. Asker uğurlaması olduğu için böyle bir şey oldu. O gün kendisiyle beraber değildim. Yeğenin asker eğlencesinde evet tabiki yaptığı yanlış. Fatih’in ateş ettiği silah kuru sıkı bir tabancaydı. Bulut’un tabancası değil, orada birinin verdiği kuru sıkı bir tabancaydı.”