Son Paylaşım

Kim Kardashian eşi Kanye West’e röportaj verdi

Kim Kardashian, Vogue Arabia için eşi Kanye West ile röportaj yaptı. Amerikalı şov yıldızı, özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Kim Kardashian, “Daha önce neden yapmadım” dediği bir röportaj gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü şov yıldızı, Vogue Arabia’nın Eylül sayısında eşi Kanye West’e röportaj verdi.

Vogue Arabia‘da yer alan habere göre; Amerikalı magazin yıldızı, kariyeri, ailesi, eşi ve makyaj malzemeleri hakkında konuştu. Hukuk Fakültesi’nde okuyan Kim Kardashian bu durumu eleştirenlere, “Gerçekten çalışmak zorunda olmadığım ve Hukuk Fakültesi’ne paramla girdiğim konuşuluyor. Ancak bu büyük bir yanlış” şeklinde cevap verdi.

Kanye West 370 milyon dolar serveti bulunan eşine parası ve şöhreti hakkında ne düşündüğünü sordu. Kim ise bu soruyu, “Para her zaman amaçtır ama benim için şöhret olmak çok önemli. Şöhrete utanç verici bir şekilde takıntılıydım. Ünlü olmanın bağımlılık yaptığı konusunda hem fikirim” diyerek yanıtladı.

Kylie Jenner’ı üzecek sözler

Kanye West eşinden en sevdiği kız kardeşini seçmesini istedi. 38 yaşındaki şov yıldızı, “Bu ilişkilerimizdeki iniş ve çıkışlara göre değişiyor. Bence bu yıl çok güçlü bir Kim – Khloe yılı oldu” ifadeleriyle Khloe Kardashian’ı seçti.

4 çocuk annesi Kim, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Görünen o ki, Kendall ve Kylie ile de oldukça yakınımdır. Fakat Kourtney ve Khloé ile çok fazla zaman geçirdim. Birlikte anlatacak çok fazla anımız ve ortak arkadaşlarımız var. Khloe ile çok fazla yakınımdır ama bu yıl birbirimize daha fazla bağlandık”

Kim Kardashian kimdir?

Kimberly Noel Kadashian; Ermeni asıllı Amerikalı sosyetik, manken, aktris, stilist, kıyafet perakendecisi ve televizyon kişiliği. En çok sosyal hayatıyla, Keeping Up with the Kaowa çıkması ile bilinmektedir. Magazin haberlerinin vazgeçilmez yıldızı baba tarafından Ermeni, anne tarafından İskoç ve Hollanda kökenlidir. Babası Robert Kardashian O. J. Simpson’ın avukatı olarak ünlenmiş ve 30 Eylül 2003’te ölmüştür. 2000 yılında ilk eşi Damon Thomas ile evlendi. 2004 yılında boşandı. 2011 yılında ise ikinci eşi Kris Humphries ile evlendi. 2011 yılında boşandı. 2012 yılından beri Kanye West ile birliktedir ve dört çocukları var.

Toplamda dokuz kardeşi olan Kardashian’ın iki öz kız kardeşi ve bir öz erkek kardeşi vardır; Kourtney, Khloé ve adını merhum babasından alan Robert. Annesinin daha sonra evlendiği Bruce Jenner’ın önceki evliliğinden olmak üzere üç üvey erkek kardeşi ve bir üvey kız kardeşi vardır.