Son Paylaşım

Kylie Jenner’dan 1 milyon dolar bağış

Instagram’da yaptığı paylaşımlarda 2019’un en çok para kazanan ünlüsü Kylie Jenner, feminist kuruluşa rekor bağışta bulundu.

Instagram’daki paylaşımlarıyla en çok para kazanan ünlü, ABD’li reality show yıldızı ve kozmetik firması sahibi 22 yaşındaki Kylie Jenner yaptığı rekor bağışla konuşuluyor. 

Instagram’da bir reklam gönderimi için kendisine 1.266.000 dolar ödenen Kylie, doğum gününde yayınladığı dolarlara sarılmış fotoğrafı eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Kylie Jenner, feminist bir kuruluşa 1 milyon dolarlık rekor bağışta buludu.

Kylie Jenner’dan 1 milyon dolar bağış
Jenner’in doğum günü paylaşımı.

Kylie, annesi Kris Jenner ile Ellen DeGeneres Show’a konuk oldu. Programda kadınları güçlendirme amacıyla kurulmuş Nest of Love kuruluşuna 750.000$’lık bağışta bulundu. Ayrıca her doğum günü koleksiyonunda ‘bağış yaptığını’ da sözlerine ekledi.

Anne-kız, Nest of Love’ın çalışmalarını, kurucusu Samantha Gil ve iki ana üye Briana Grumet ve Daniela Villa’dan dinlediler ve kuruluşa yardımda bulunmaya karar verdiler. Program sırasında Jenner kuruluşa 150.000$, Samantha’ya 100.000$ ve  kuruluşun her bir üyesine doğum günü koleksiyonunun yanında 50’şer bin dolar hediye etti.

Kuruluşun çalışmalarından çok etkilenen Jenner, “Harikasınız” dedi. Kris de, “Hepinize hayranız. Ben kesinlikle hayranınızım” şeklinde ekledi.

Kylie Jenner’dan 1 milyon dolar bağış

Dünyanın en genç milyarderi ünvanına sahip olan Jenner programda ailesiyle grupça mesajlaşırken, “Bir tatil planlıyorsak herkes Kylie? Sen ödüyorsun? yazıyor. Benimle gurur duyduklarını biliyorum” dedi.